Repliik

Küsimus | Kas inimesega kokku põrganud rong peab peatuma? (17)

Arvamustoimetus, 16. aprill 2018, 19:29
 Aldo Luud
Valgas raudteeületuskohas toimunud jalgratturi ja veduri kokkupõrke järel sõitis vedur peatumata edasi. Millal peab kohale kutsuma kohale politsei selgitama juhtunu asjaolusid?

Robert Kõvask, PPA Valga piirkonnavanem: Valgas juhtunud jalgratturi ja rongi kokkupõrge on väga õnnelik õnnetus, sest ükski inimene selles viga ei saanud. Taolise õnnetuse puhul on see ime, sest mitme tonnise raudruuna ja kergliiklejal kokkupõrkes on alati suurimaks kannatajaks ilma kaitsva kestata liikuv inimene. Kuivõrd raudteel toimunud kokkupõrkes keegi viga ei saanud, ei olnud osapooled kohustatud juhtunust informeerima ka politseid.

Kuigi politseile sellest õnnetusest vahetult teada ei antud ning selleks puudus ka osapooltel kohustus, selgitasime siiski videosalvestise põhjal välja rongile tähelepanematusest otsa sõitnud nooruki ning noorsoopolitseinik ühes piirkonnapolitseinikuga käis tema juures veendumaks, et ta on terve ning seejuures arutleti ühiselt läbi ka liiklusohutuse põhimõtted nii tavapärases liikluses osaledes kui ka raudtee lähistel liikudes ning seda ületades.

17 KOMMENTAARI

a
Ants Rannula 21. aprill 2018, 08:45
Aitäh tsensuurile! Sain aru ,et Põhiseaduse punktid sõna- ja kirjavabadusele minu kohta ei kehti.
a
Ants Rannula 21. aprill 2018, 08:42
Mis siis nüüd teha? Kas tõsta raudtee kõrgemaks,et juhmardid ette ei jääks või rong peaks iga *sebra* ees peatuma ja tolguse läbi laskma?
Loe kõiki (17)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee