Krimi

Lehmanahka mässitud telekas ja paljaks varastatud hiinlased: Tallinna vanalinna hotellivaraste grand old lady läheb taas vangi (29)

Juhan Haravee, 16. aprill 2018, 16:01
PARANDAMATU: Hotellivaras Hellika on kategooriliselt vastu sellele, et hotelliomanikust kannatanu veeretab oma kaotsiläinud raha tema kraesse. Foto: Stanislav Moshkov
„Ma võin olla veidi imelik, aga ma pole idioot. Kui ma oleks saanud sellise summa, ei oleks ma ometi mõne päeva pärast uuesti vargile läinud,“ tõrjub staažikas naisvaras esmaspäeval kohtus süüdistuse seda osa, milles kannatanu heidab talle ette 25 000 euro vargust.     

Kui Hellika Kardna-Michelis (45) kahe aasta eest kuue hotellivarguse eest pooleteiseks aastaks vangi mõisteti, ei andnud naine kohtus katteta lubadusi. „Üks asi on, kui ma ütlen praegu, et ma lõpetan ära sellise elu, teine asi on aga see, mis juhtub siis, kui ma jälle vabanen, ja valetada ma ei taha…“ arutles Hellika kaks talve tagasi kohtus, kasutades oma õigust viimasele sõnale.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

29 KOMMENTAARI

x
XXX 17. aprill 2018, 22:24
Hea lõustaga vnm.
t
T.Mets 17. aprill 2018, 19:02
Ei see Grand old Lady vangi lähe. Ta on oma tätoveeringutelt nagu kustiteos ja läheb auväärse Kustimuuseumi eksponaadiks
Loe kõiki (29)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee