Krimi

Tõrva vallas kadunud 73-aastane Mart leiti surnuna (6)

Ohtuleht.ee, 17. aprill 2018, 13:27
Kadunud Mart Politseifoto
Politsei palus pühapäeval kaasabi selgitamaks Tõrva vallas Linna külas elava 73-aastase Mardi asukohta.

Valgamaal Linna külas elav 73-aastane Mart lahkus reede õhtupoolikul oma kodumajast ning ei andnud endast lähedastele märku andnud ega naasnud koju. Kodust lahkudes jättis ta maha ka oma mobiiltelefoni. Kuigi mees on ka varasemalt abikaasale ütlemata kodust mõneks ajaks lahkunud ning ka politsei on teda tagasi koju aidanud, muutus Mardi abikaasa pühapäeva hommikul juba murelikuks ning palus eaka mehe leidmisel ka korrakaitsjate abi.

„Tänase päeva vältel oleme info kogumiseks rääkinud kodust lahkunud mehe abikaasaga, tema lähedastega ja ka Linna külas elavate inimeste ning kaupmeestega. Vestluses kohaliku tankla teenindajaga selgus, et reede õhtul peale kodust lahkumist püüdis Mart kohalikust tanklast omale alkoholi soetada, ent teenindaja oli tema terviseseisundit hinnanuna selle müümisest keeldunud. Seepeale lahkunud mees tanklast tühjade kätega ning on seni teadmata, kuhu ta suuna võttis,“ kirjeldas Tõrva piirkonnapolitseinik Aleksander Zemskov pühapäeval.

Ta lisas, et põhjalikult kontrolliti nii kaupluse kui mehe kodu ümbruskonda, erinevate hooneid, poest koduni viivad teeservasid ja teisi kohti. Samuti võeti ühendust mitmete inimestega, kelle juurest Mart võiks aega veeta, kuid meest ei leitud leitud. Ühendust võeti ka kohaliku haiglaga, kuid ka seal ei olnud keegi Mardist midagi kuulnud. 

Teisipäeval jätkati seni kogutud infole tuginedes Linna külas ja selle ümbruses maastikuotsinguga, mille käigus leidis otsingumeeskond Tõrva vallas Voorbahi küla metsatukka kontrollides kadunud mehe vägivallatundemärkideta surnukeha. Eaka mehe surnukeha saadeti täpse surma põhjuse selgitamiseks lahangule. 

Politsei tänab kõiki, kes teatele reageerisid ja politseile infot jagasid.

6 KOMMENTAARI

l
Lihtne 22. aprill 2018, 15:25
Osad surevadki kui ei saa viina ja kohe.
u
Uudis. 18. aprill 2018, 09:50
Ei teadnudki, et Tõrva tanklatöötaja on med. haridusega ja valmis koheselt inimese tervislikku seisundit hindama. Mingu parem perearstiks muidu kadunud talent meie eduka meditsiini alal.
Loe kõiki (6)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee