Seisukoht

Seisukoht | Isa või tütar? (14)

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 15. aprill 2018, 19:19
 Teet Malsroos
„Juhid peavad suutma… või juht peab suutma kõik need probleemid lahendada“ – see Siim Kallase keelevääratus Reformierakonna juhivalimiste teleintervjuus ei tundu juhuslik. Sest kuigi parteijuhiks valiti Kaja Kallas, on üha segasem, mitu juhti Reformierakonnal siiski on ning kas tegelik niiditõmbaja asub Brüsselis, Viimsis või hoopis kusagil ahju all.  

Siim Kallase viimane avaldus Hanno Pevkuri kui totaalse äparduja kohta oma tütre triumfi eelõhtul oli enam kui kummaline. Selle sõnavõtuga röövis ju papa enamuse tähelepanust, mis pidanuks kuuluma tütrele. Veel kummalisem oleks, kui täiskasvanud tütar kasutaks isa karguna ühise poliitilise vastase tümitamiseks.

Siim Kallas küll rääkis Hanno Pevkuri igavatest ja ebahuvitavatest kõnedest, kuid perekond Kallase enda puhul peab nentima, et särtsakamad ja rohkem tsiteeritavad mõtteavaldused tulevad pigem Viimsist, võibolla ka seetõttu, et tütart pole Eestis.

Kui auesimehe amet on midagi partei omaniku sarnast, kel vabadus igal hetkel öelda, kuidas asja tema arvates tegelikult on ning kommentaaride saamiseks pöördutakse pigem tema poole, siis saab uuele juhile vaid kaasa tunda. Prantsusmaal lasi parteijuhi koha isalt pärinud tütar tülikaks muutunud esivanema erakonnast sootuks välja visata.

14 KOMMENTAARI

l
Leelo 17. aprill 2018, 00:19
Ei saa võrreldagi. Siim Kallas üks vähestest reformierakondlastest, kes tõeliselt tubli poliitik.
o
Oravaperel murelikud näod - tea,kas 16. aprill 2018, 15:10
10 milli juba otsas - metsavaht teadis rääkida,et känd,mille all
nuts oli,on nüüd täitsa pilbasteks lõhutud ja vaevalt see karu oli...
Loe kõiki (14)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee