Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: teisipäev, 17. aprill 

Astroloog Maria Angel, 16. aprill 2018, 23:00
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Kipud mõtlematult rahakotti tuulutama. Ilusad ja ehk ka põhjendamatult kallid asjad jäävad sulle silma ja kiusatusele endale nii mõndagi lubada sa vaevalt vastu saad seista.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Veenuse ja Pluuto trigooni toel võib armusuhetes toimuda olulisi arenguid. Palju sõltub su enda ettevõtlikkusest – kergema vastupanu teed minnes on lihtne päev laiseldes mööda lasta.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Kipud asju edasi lükkama või kellegi teise kaela veeretama. Ent kui su töö on seotud kultuurivaldkonnaga või iluteenindusega, siis edeneb see hoogsalt.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Sõpradega kohtumiseks on päev sobiv. Tekkida võib tutvus, millest areneb välja pikaajaline sõprus. Või siis tunnistab keegi praegustest sõpradest, et on sinusse kõrvuni armunud.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Ehkki võid end tunda laisana ja soovida jääda koju mõnulema, oleks mõistlik siiski tööd vihtuda. Võid leida tugevaid liitlasi ja häid koostööpartnereid pikaks ajaks.

Neitsi
23. august – 22. september

Ei maksa end teistest targemaks pidada, nii võid sattuda naeruväärsesse olukorda. Pigem ole valmis õppima ning kuulama, mida kogenud inimestel sulle pajatada on.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Ära võta ette rahalisi tehinguid. Võid oma võimeid ja võimalusi üle hinnata, ohukohad märkamata jätta. Kuula, mida vanemad ja targemad sulle räägivad.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Veenuse ja Jupiteri opositsioon annab meeldiva optimistliku enesetunde. Võiksid terve päeva ja öö mõnusasti kallima kaisus veeta. Suhete süvendamiseks on aeg väga hea.

Ambur
22. november – 21. detsember

Ära arva, et piisab teadmistest, mis sa aastate eest koolis omandasid. Tööl võib selguda, et su seisukohad on iganenud ja tuleb tublisti õppimisele aega pühendada.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Kui oled üksildane, võib päev su ellu uue armastuse tuua. Seda muidugi juhul, kui sa koju vahtima ei jää, vaid seltskonnas ringi liigud ning suhtlusele avatud oled.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Võib ilmneda vastuolusid selle vahel, mida sinult ootavad su ülemused ning mida vajavad pereliikmed. Kodustele asjadele pühendumine on praegu ilmselt olulisem.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Tasub koostööd teha. See on edasiviiv ja õpetlik, saad infot, mis sind väga palju aitab. Õhtul võta aga vabalt, puhka ja lõõgastu, luba endale midagi mõnusat.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Jäär! Algaval eluaastal õnnestub paljugi ära teha töö ja karjääri vallas. Väga tähtis on koostöö sobivate partneritega. Võimalik, et tööasju ajades kohtud kellegagi, kes su südame võidab ning sind õnnelikuks teeb. Ka armastatuga ühise äri asutamine ja edendamine võib hästi õnnestuda. Rahalisi tehinguid planeerides pead kindlasti teistega nõu pidama.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee