Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: esmaspäev, 16. aprill 

Astroloog Maria Angel, 15. aprill 2018, 23:00
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Jäära märgi noorkuu mõjul on sobiv päev planeerimiseks, ent mitte veel tegutsemiseks. Pane kirja soovid, mis seostuvad su isikliku arenguga, vaata julge pilguga tulevikku.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Minevikust võib päevavalgele tulla ebameeldiv või haiget tegev saladus. Sul ei jää muud üle, kui teemaga otsekohe tegeleda, et saaks selle täielikult lõpetada.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Mõtle, kas su sõprussuhted toimivad võrdsetel alustel, kas annad ja saad sama palju ka vastu. Kui su kõrval on keegi, kes sind ära kasutab, soovi talle head teed!

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Kuidas saaksid töö kaudu ennast arendada, jõuda eesmärkideni, mis on kõrged ja täidavad su ootused. Ära lähtu seejuures teiste arvamusest, vaid enda sisetundest.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Hinda oma teadmisi ja oskusi – mis on su nõrgad küljed, mille täiendamisele peaksid pühenduma? Võta aega ka selleks, et suvepuhkuse plaanid paika saada.

Neitsi
23. august – 22. september

Võid seista silmitsi sügaval hingepõhjas peitunud hirmuga. Sellele otsa vaadates leiad ehk tee, kuidas hirm seljatada. Julgus ei tähenda hirmu puudumist, vaid sellega hakkama saamist.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Armastus on sinu järgneval paaril nädalal teema number üks. Seega mõtle, mida saad teha selleks, et suhe kalli inimesega süveneks, et suudaksite teineteist paremini mõista.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Oled mõjutatav ja haavatav – kellegi lausutud märkus võib sul täiesti jalad alt ära lüüa. Pead kuidagi suutma paksu nahka kasvatada, ärritumine ei mõju tervisele hästi.

Ambur
22. november – 21. detsember

Vajad aega ja võimalusi loominguliseks eneseteostuseks. Ära suru maha sisemisi soove, ära lükka asju edasi. Tööd võib sul palju olla, hobide jaoks tuleb aega võtta.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Tahad kõigile selgeks teha, et sinul on õigus. Oled valmis oma tõekspidamiste eest võitlusse astuma ning oma tahtmise saamiseks kasutama ka jõuvõtteid.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Sisemine pinge võib olla tingitud lahendamata minevikuprobleemidest. Tunned end abituna ning selleks, et end ähvardava maailma eest kaitsta, oled valmis teisi ründama.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Probleemiks rahaasjus võib saada see, et teised üritavad sind mõjutada. Sisimas tunned, et see, kuidas majandad, on su isiklik asi. Ära tee ühtki tehingut teiste pealekäimisel.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Jäär! Noorkuuga algab eriline aasta. Energiat on sul tohutult, pead leidma õige viisi selle otstarbekaks rakendamiseks. Kasuta oma jõudu karjääri edendamiseks, ent ürita seejuures vältida äkilist käitumist. Väljavaated edule on head, eriti juhul, kui teistega koostööd teed, ennast pidevalt arendad ja oskad väärtustada suhet armastatuga.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee