4
fotot
Vihm (Alar Truu)

Uue nädala algus tõotab tulla kevadiselt soe: päeval on õhutemperatuur enamasti 8-16 kraadi. Küll aga võib kohati sadada hoovihma.

Esmaspäeval katab riigi ilmateenistuse andmetel Baltimaad väheaktiivne madalrõhuvöönd. Ilm kujuneb Eestis üsna pilviseks, kohati sajab hoovihma ja öösel võib udu olla. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga. Õhutemperatuur on öösel 1..7, päeval 8..14, rannikul kohati 5°C.

Esmaspäev (kuvatõmmis: ilmateenistus.ee

Teisipäeval tugevneb Skandinaavia aladel kõrgrõhkkond ja selle mõju suureneb vähehaaval ka Eestis. Taevas püsib esialgu valdavalt pilves ja hoovihma tõenäosus on 25-50%. Puhub suhteliselt nõrk läänekaare tuul. Õhutemperatuur on öösel 1..7, päeval 8..14°C, rannikul on kohati jahedam. 

Teisipäev (kuvatõmmis: ilmateenistus.ee)

Kolmapäeval ja neljapäeval  jääb Eesti Skandinaavias laiuva kõrgrõhkkonna mõjusfääri. Pilved hõrenevad vähehaaval ja ilm on olulise sajuta. Kolmapäeval puhub nõrk läänekaare tuul, neljapäeval tuul tugevneb põhjarannikul veidi. Õhutemperatuur on öösel 2..7, päeval sisemaal 12..16°C, rannikualadel jäävad näidud valdavalt alla 10°C.

Kolmapäev (kuvatõmmis: ilmateenistus.ee)

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis