22 kommentaari

T
tiit  /   16:33, 18. apr 2018
ooravad on mingi ´järsi viktiivse saanud AGA LAS RIKKAD KOERAD HAUGYVAD VÄGA HEA SAADE
S
salakõrv  /   14:40, 19. apr 2018
Kuule Tiit, su lemmiksaates ju seletati, et ei ole "viktiivne", päris inimene on, kirjutanud mitmes lehes. Küllap sa ikka ei vaata seda saadet? Ai-ai.
Ä
ätt.  /   16:57, 17. apr 2018
Kogu aeg kiidame,et erinevus rikastab aga nüüd võtaks ja lintsiks mõne kohe ära.
Niipalju siis sallivusest!
Kirjatüki autoril on vist kuskil täpsed andmed Skripali ja tema tütre mürgitamise kohta,ole hea jäga neid ka Inglastega sest siiani on nii palju versioone nagu juhtunust möödunud päevi.
R
Rein Mark, jälgija   /   12:02, 17. apr 2018
Kirjatsura on enda paskvillist väga vaimustusesm vaata et geenius.Allegoorilisi vahendeid appi võttes ei muuda see tõdemust, et Meedia Keskpunkt ärritab ülemklassi kojalaulikuid ,unustades et saate materjali on asjaosalised ise peavoolumeedias sünnitanud ja saade piirdub nende refereerimisega ning vastulöögi andmisega, kui trükimusta sattub lausvale
!
!  /   14:08, 16. apr 2018
Miks on vaja Naksitralle mõnitada? Siin ei saa mingit võrdlust tuua.
J
jaanus 1  /   23:21, 15. apr 2018
Tänan arutlejaid ja kaasaelajaid. Mis ühendab kõnealust telesaadet ning Jaanus Järsi kirjutist? Muidugi see, et mõlemal juhul ei ole tegemist ajakirjandusega. Järsi kirjutis ei ole ei arutlev artikkel, juhtkiri ega analüüs, keegi pole seda tellinud. Selle kirjutamisvormi nimetus on "veste" laupäevases lehes. Autori subjektiivne arvamus lugeja lõbustamiseks. Samuti on ju seda ka "Meedia Keskpunkt". "Suud puhtaks" kuulab erinevaid arvamusi. "Ärapanija" pilab erineva taustaga isikuid ja jõude. Neid võiks nimetada ka ajakirjanduslikeks. Aga keegi ju ei kahtlusta ajakirjandust "Kesknädalalt" või "Uutelt uudistelt", mis on mõeldud kindla publiku informeerimiseks ja mõjutamiseks. Vähemalt Järsi vaadatud saates (vist N 261?) esitasid 3 stuudiosviibijat väga ühepoolselt ja ühesuunaliselt mahategevat infot. Soovitan kahtluse korral üle vaadata.
Aga, nagu hr.Ummelas väga õigesti mainib, ei mõtle Järs asju välja, vaid kirjeldab subjektiivse vaatega tõsiasju ning unises televaatajas tekkivaid seoseid. Järs vabandab, et võrdles stuudiotriot sõbralike naksitrallidega. Palju tabavam on siinsamas tehtud nimi Näksitrallid. Tänan selle sõna autorit. 3 olendit, kes pisut pettununa näksivad meie tänapäeva. Nii on.
M
maakas  /   19:13, 15. apr 2018
Raha ei haise...
H
Hei Naksitrallid!  /   16:39, 15. apr 2018
Mäletan "Naksitralle" oma lapsepõlvest, sai lastelegi ette loetud. Eno Raud kujutab oma tegelasi soojalt ja südamlikult - Sammalhabe laseb linnul oma habemes linnupojad välja haududa, Kingpool ja Muhv päästavad linna rottidest. Aga rotikarjas jookseb ka artikli autor, et mitte maha jääda pearotist, on ju tal pangalaen maksta, tahaks reisida mõneks ajaks rotikarjast eemale jne, selle nimel peab ju silma paistma. Nõukogude ajal kirjutati meile ette, mida vaadata, lugeda ja arvata, vabas demokraatlikus riigis see ei tohiks korduda. Ilusat kevade jätku Naksitrallidele ja kohtume jälle kolmapäeval!
J
jaanus 1  /   23:45, 15. apr 2018
Pangalaen??
N
Näksti  /   13:26, 15. apr 2018
võiks olla "näksitrallid"
N
näksati  /   19:54, 15. apr 2018
kuskil keegi sõnus nii - need seal Nif, Naf ja Nuf? Mingid multika tegelased. Sajuzmultfilm?
N
naanu  /   09:58, 15. apr 2018
väga vajalik artikkel härra järsult, kus ta paljastab need kolm teisitimõtlejat , püüdes äratada vastavate organite tähelepanu, näidates otsustavalt näpuga, et need sammaspoolikud suhtuvad halvustavalt meie riigi kodanlikku korda....Õige hr. Jorss, need teletupsud tuleb saata vangilaagrusse...
M
Mart Ummelas  /   20:44, 14. apr 2018
Ma tegelikult tänan Jaanus Järsi, kellega olin sõnumivahetuses, millele ta oma kirjutises viitab. See on tänases segases meediamaailmas siiski tohutu reklaam. Nagu ka tänases Eesti Päevalehes Krister Parise vihje meie suunal, et me pole päris terve mõistusega. Head kolleegid, saage ükskord aru, et pole olemas ajakirjandust, mis on ÕIGE ilma tõestusteta, mis toetub vaid nn ametlikele allikatele ega võta arvesse väga tõsiseid vastuargumente. Selline ajakirjandus kummitas meid 30-50 aastat tagais. On väga kurb, et sellise ajakirjandusliku vale toetamisele on asunud uue põlvkonna ajakirjanikud. Meie Meedia keskpunktis võime eksida, kuid just see ongi ajakirjandus, mitte ametlikule, sageli valelikule arvamusele takkakiitmine. Ajakirjandust poleks vaja, kui nõustuksime valitsuste pressiteadetega. Jaanus Järs, Te pole ajakirjanik, vaid tõeline pravdist ehk vana ajakirjanduse tõeline vihavaenlane.
K
kolmas eesti  /   20:44, 14. apr 2018
Kui midagi öelda pole siis on targem vait olla.
K
Kas elame vabas riigis?  /   12:39, 14. apr 2018
Olenevalt käsitletavast teemast aga üldjuhul on see kolmik täitsa kuulatav-vaadatav. Eks need kiunuvad kes ennast halvast küljest puudutavatena tunnevad. Ega küll, neid on üpris raske valetamiselt tabada, meelega nad ei valeta, vahel vaid eksivad aga enamasti panevad mõtlema asjade üle mida muidu nagu ei märkagi. Ainuke, mis mulle nende juures ei meeldi, vahel kummastub nagu mingi kibestumine - a la, "teeks ja oleks aga meid ei lasta" Näib, et nad on omamoodi tõrjutute seisus - no tehke oma meediaülevaadet, peaasi, et teid esireas ei oleks. Muide, kõigil on õigus oma maailmavaadet ja arvamusi kõige õigemateks pidada ja väga hea on, et seda kuuldavalt tehakse - siis "õiged inimesed" tevad , et mis ja kuidas nad mõtlevad. Silmi-kõrvu ei tohi kinni siduda, sellega seotakse ka omaenda silmad.
A
Axter  /   11:10, 14. apr 2018
Jaanus Järsiga võib üldjoontes nõus olla küll. Pärast Savisaare taandumist on asi mõnevõrra paranenud. Pole enam seda tülgastavat tema kätelakkumist, mis siis oli. Kahjuks on kogu Eesti ajakirjandus, see nn peavoolumeedia eriti, vägagi kergesti rünnatav. Kallutatus, võimu ja raha kummardamine on ju sedavõrd varjamatud. Seega suhtelises skaalas pole Meedia Keskpunktil häda midagi. Absoluutskaalas on see muidugi täielik saast ja Tallinna TV teeks hästi, kui selle saate kinni paneks. Või vähemalt vahetaks välja kõik need kolm mürgist tolatsejat.
J
Jessauul  /   13:29, 14. apr 2018
Jaanus Järsiga ei saa mina küll nõus olla. Seda põhimõttelises küsimuses. Mulle võib meeldida või mitte meeldida see trio, ma võin nõustuda või mittenõustuda nende mõtete ja hinnangutega aga mul (ega ka kellelgi teisel) ei ole õigust öelda, et need inimesed ei tohi nii mõelda ja arvata. Mulle ei ole (ka Järsil ei ole) õigust neid inimesi halvustada/mõnitada. Meil on (peaks olema) mõtte ja ka sõna vabadus. Kui sulle ei meeldi teiste järeldused ja mõtted siis võid nendega vaielda argumenteeritult ja lugupidavalt. Kui seda ei oska või ei suuda, siis tuleb paraku vait olla.
J
Jüri  /   11:08, 14. apr 2018
Mäletan nõukogudeaegsetest filmidest, et kui "rahvavaenlast" oli vaja hävitada, siis pandi nagaan kolksuga lauale ja esitati hävitav küsimus - kas sulle ei meeldi nõukogude võim? Ja oligi vennikesel üldjuhul lõpp peal. Nüüdisaegsed "rahvakomissarid"/propagandistid kasutavad pea sama meetodit, ainult et hävitavaks küsimuseks on - kas sulle meeldib nõukogude võim? (tegelikul olukorral polnud ei siis ega nüüd mingit tähtsust)
H
Hale plära  /   08:14, 14. apr 2018
REF ja IRL tellivad ikka väga mannetuid propakallakuga kirjakesi.
A
Ats  /   07:01, 14. apr 2018
[ Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele. ]
X
xx  /   09:29, 14. apr 2018
ütleks- nii ja naa..samamoodi propaganda meedia, võta üht ja viska teist
  /   23:15, 13. apr 2018
Ka kas see naine on siis Kingpool we?
S
söör fon krat   /   18:22, 13. apr 2018
Näe tiidu sõbrad seal

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis