Kommentaar

Jaanus Järs | Naksitrallid Tallinnas

Jaanus Järs, 7. aprill 2018, Luua, 13. aprill 2018, 17:38

22 KOMMENTAARI

t
tiit/ 18. aprill 2018, 16:33
ooravad on mingi ´järsi viktiivse saanud AGA LAS RIKKAD KOERAD HAUGYVAD VÄGA HEA SAADE
s
salakõrv/ 19. aprill 2018, 14:40
Kuule Tiit, su lemmiksaates ju seletati, et ei ole "viktiivne", päris inimene on, kirjutanud mitmes lehes. Küllap sa ikka ei vaata seda saadet? Ai-ai.
ä
ätt./ 17. aprill 2018, 16:57
Kogu aeg kiidame,et erinevus rikastab aga nüüd võtaks ja lintsiks mõne kohe ära.
Niipalju siis sallivusest!
Kirjatüki autoril on vist kuskil täpsed andmed Skripali ja tema tütre mürgitamise kohta,ole hea jäga neid ka Inglastega sest siiani on nii palju versioone nagu juhtunust möödunud päevi.
r
Rein Mark, jälgija / 17. aprill 2018, 12:02
Kirjatsura on enda paskvillist väga vaimustusesm vaata et geenius.Allegoorilisi vahendeid appi võttes ei muuda see tõdemust, et Meedia Keskpunkt ärritab ülemklassi kojalaulikuid ,unustades et saate materjali on asjaosalised ise peavoolumeedias sünnitanud ja saade piirdub nende refereerimisega ning vastulöögi andmisega, kui trükimusta sattub lausvale
M
!/ 16. aprill 2018, 14:08
Miks on vaja Naksitralle mõnitada? Siin ei saa mingit võrdlust tuua.
j
jaanus 1/ 15. aprill 2018, 23:21
Tänan arutlejaid ja kaasaelajaid. Mis ühendab kõnealust telesaadet ning Jaanus Järsi kirjutist? Muidugi see, et mõlemal juhul ei ole tegemist ajakirjandusega. Järsi kirjutis ei ole ei arutlev artikkel, juhtkiri ega analüüs, keegi pole seda tellinud. Selle kirjutamisvormi nimetus on "veste" laupäevases lehes. Autori subjektiivne arvamus lugeja lõbustamiseks. Samuti on ju seda ka "Meedia Keskpunkt". "Suud puhtaks" kuulab erinevaid arvamusi. "Ärapanija" pilab erineva taustaga isikuid ja jõude. Neid võiks nimetada ka ajakirjanduslikeks. Aga keegi ju ei kahtlusta ajakirjandust "Kesknädalalt" või "Uutelt uudistelt", mis on mõeldud kindla publiku informeerimiseks ja mõjutamiseks. Vähemalt Järsi vaadatud saates (vist N 261?) esitasid 3 stuudiosviibijat väga ühepoolselt ja ühesuunaliselt mahategevat infot. Soovitan kahtluse korral üle vaadata.
Aga, nagu hr.Ummelas väga õigesti mainib, ei mõtle Järs asju välja, vaid kirjeldab subjektiivse vaatega tõsiasju ning unises televaatajas tekkivaid seoseid. Järs vabandab, et võrdles stuudiotriot sõbralike naksitrallidega. Palju tabavam on siinsamas tehtud nimi Näksitrallid. Tänan selle sõna autorit. 3 olendit, kes pisut pettununa näksivad meie tänapäeva. Nii on.
m
maakas/ 15. aprill 2018, 19:13
h
Hei Naksitrallid!/ 15. aprill 2018, 16:39
Mäletan "Naksitralle" oma lapsepõlvest, sai lastelegi ette loetud. Eno Raud kujutab oma tegelasi soojalt ja südamlikult - Sammalhabe laseb linnul oma habemes linnupojad välja haududa, Kingpool ja Muhv päästavad linna rottidest. Aga rotikarjas jookseb ka artikli autor, et mitte maha jääda pearotist, on ju tal pangalaen maksta, tahaks reisida mõneks ajaks rotikarjast eemale jne, selle nimel peab ju silma paistma. Nõukogude ajal kirjutati meile ette, mida vaadata, lugeda ja arvata, vabas demokraatlikus riigis see ei tohiks korduda. Ilusat kevade jätku Naksitrallidele ja kohtume jälle kolmapäeval!
j
jaanus 1/ 15. aprill 2018, 23:45
n
Näksti/ 15. aprill 2018, 13:26
n
näksati/ 15. aprill 2018, 19:54
kuskil keegi sõnus nii - need seal Nif, Naf ja Nuf? Mingid multika tegelased. Sajuzmultfilm?

n
naanu/ 15. aprill 2018, 09:58
väga vajalik artikkel härra järsult, kus ta paljastab need kolm teisitimõtlejat , püüdes äratada vastavate organite tähelepanu, näidates otsustavalt näpuga, et need sammaspoolikud suhtuvad halvustavalt meie riigi kodanlikku korda....Õige hr. Jorss, need teletupsud tuleb saata vangilaagrusse...
m
Mart Ummelas/ 14. aprill 2018, 20:44
Ma tegelikult tänan Jaanus Järsi, kellega olin sõnumivahetuses, millele ta oma kirjutises viitab. See on tänases segases meediamaailmas siiski tohutu reklaam. Nagu ka tänases Eesti Päevalehes Krister Parise vihje meie suunal, et me pole päris terve mõistusega. Head kolleegid, saage ükskord aru, et pole olemas ajakirjandust, mis on ÕIGE ilma tõestusteta, mis toetub vaid nn ametlikele allikatele ega võta arvesse väga tõsiseid vastuargumente. Selline ajakirjandus kummitas meid 30-50 aastat tagais. On väga kurb, et sellise ajakirjandusliku vale toetamisele on asunud uue põlvkonna ajakirjanikud. Meie Meedia keskpunktis võime eksida, kuid just see ongi ajakirjandus, mitte ametlikule, sageli valelikule arvamusele takkakiitmine. Ajakirjandust poleks vaja, kui nõustuksime valitsuste pressiteadetega. Jaanus Järs, Te pole ajakirjanik, vaid tõeline pravdist ehk vana ajakirjanduse tõeline vihavaenlane.
k
kolmas eesti/ 14. aprill 2018, 20:44
Kui midagi öelda pole siis on targem vait olla.
k
Kas elame vabas riigis?/ 14. aprill 2018, 12:39
Olenevalt käsitletavast teemast aga üldjuhul on see kolmik täitsa kuulatav-vaadatav. Eks need kiunuvad kes ennast halvast küljest puudutavatena tunnevad. Ega küll, neid on üpris raske valetamiselt tabada, meelega nad ei valeta, vahel vaid eksivad aga enamasti panevad mõtlema asjade üle mida muidu nagu ei märkagi. Ainuke, mis mulle nende juures ei meeldi, vahel kummastub nagu mingi kibestumine - a la, "teeks ja oleks aga meid ei lasta" Näib, et nad on omamoodi tõrjutute seisus - no tehke oma meediaülevaadet, peaasi, et teid esireas ei oleks. Muide, kõigil on õigus oma maailmavaadet ja arvamusi kõige õigemateks pidada ja väga hea on, et seda kuuldavalt tehakse - siis "õiged inimesed" tevad , et mis ja kuidas nad mõtlevad. Silmi-kõrvu ei tohi kinni siduda, sellega seotakse ka omaenda silmad.
a
Axter/ 14. aprill 2018, 11:10
Jaanus Järsiga võib üldjoontes nõus olla küll. Pärast Savisaare taandumist on asi mõnevõrra paranenud. Pole enam seda tülgastavat tema kätelakkumist, mis siis oli. Kahjuks on kogu Eesti ajakirjandus, see nn peavoolumeedia eriti, vägagi kergesti rünnatav. Kallutatus, võimu ja raha kummardamine on ju sedavõrd varjamatud. Seega suhtelises skaalas pole Meedia Keskpunktil häda midagi. Absoluutskaalas on see muidugi täielik saast ja Tallinna TV teeks hästi, kui selle saate kinni paneks. Või vähemalt vahetaks välja kõik need kolm mürgist tolatsejat.
j
Jessauul/ 14. aprill 2018, 13:29
Jaanus Järsiga ei saa mina küll nõus olla. Seda põhimõttelises küsimuses. Mulle võib meeldida või mitte meeldida see trio, ma võin nõustuda või mittenõustuda nende mõtete ja hinnangutega aga mul (ega ka kellelgi teisel) ei ole õigust öelda, et need inimesed ei tohi nii mõelda ja arvata. Mulle ei ole (ka Järsil ei ole) õigust neid inimesi halvustada/mõnitada. Meil on (peaks olema) mõtte ja ka sõna vabadus. Kui sulle ei meeldi teiste järeldused ja mõtted siis võid nendega vaielda argumenteeritult ja lugupidavalt. Kui seda ei oska või ei suuda, siis tuleb paraku vait olla.
j
Jüri/ 14. aprill 2018, 11:08
Mäletan nõukogudeaegsetest filmidest, et kui "rahvavaenlast" oli vaja hävitada, siis pandi nagaan kolksuga lauale ja esitati hävitav küsimus - kas sulle ei meeldi nõukogude võim? Ja oligi vennikesel üldjuhul lõpp peal. Nüüdisaegsed "rahvakomissarid"/propagandistid kasutavad pea sama meetodit, ainult et hävitavaks küsimuseks on - kas sulle meeldib nõukogude võim? (tegelikul olukorral polnud ei siis ega nüüd mingit tähtsust)
h
Hale plära/ 14. aprill 2018, 08:14
REF ja IRL tellivad ikka väga mannetuid propakallakuga kirjakesi.
k
13. aprill 2018, 23:15
Ka kas see naine on siis Kingpool we?

s
söör fon krat / 13. aprill 2018, 18:22

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee