Eesti uudised

KAJA KALLAS: meie ülesanne on likvideerida praeguse valitsuse tehtud vead

Toimetas Anett Rannamets, 13. aprill 2018 16:55

78 KOMMENTAARI

k
Kajakas/ 17. aprill 2018 16:39
See viinaralli 24. veebruaril näitas nende sullerite tõelist palet!
Ja niisugused tahavad Eesti riiki valitseda!
Häbilugu.
k
Kui Kilekotikud võimule saavad oli see kindlasti Keski suurim viga. Tore, et rehvid suured vead esmalt likvideerivad./ 16. aprill 2018 18:06
t
Toivo/ 16. aprill 2018 16:00
Kaja Kallas on ise üks suur viga.
r
Rein Mark,EV kodanik/ 15. aprill 2018 13:22
Praegune Valitsus likvideerib Reformi 17a. jooksul tehtud vigasid.Poolteise aasta jooksul väidetavalt tehtud praeguse Valitsuse vigasid on kergem likvideerida, sest palju pole vaja - kui võrd on tarvis kehtestada endine olukord orjapidajate klassi jõukuse huvides.
e
Elukutseline Setu/ 15. aprill 2018 17:59
Äkki kavatsevad nad siis kogu rahva likvideerida ja uued lõunamaadest asemele tuua. Siis saab jälle orjapidaja mõned aastad ettevõtjat mängida. Nii nunnu!
t
taevas hoia/ 15. aprill 2018 10:12
kas siis tõesti ei ole Eestis enam ühtki erakondade välist majanduslikult võimekat inimeste seltskonda? Teeksid mingi reaalse majandusanalüüsi, mitte sellise nagu võimul olev erakond näha soovib. Suunaga - kust oma erakonda kõige rohkem ja sealhulgas endale isiklikult, krabada annaks. Mõtleks seadusi tehes nii 10-15 aasta peale ette. Mitte selle loogika järgi, et joovad, suitsetavad ja sõidavad autoga, järelikult sealt kukub pappi igal juhul. Teeme 200 töökoha nimel eesti loodust reostava saastatehase, aga ärme panusta näiteks oma kodus juba olemasolevasse tööstusesse. Neile raha ei anna, vaadaku, kuidas ise toime tulevad. Riigikogulastele maksame ulmepalku. Igasuguseid rahajagamise organisatsioonid nagu eas, pria jm taolised teevad, mis tahavad. Vallad on nii suured, et keskus ei saagi teada, mis ääre peal toimub jne. Kas tuli sellest KOV-ide liitmisest nüüd suur sääst või hoopis suur kulu? Kui palju jagati raha 6-kuu töötasudena neile, kes pidid sunniviisil töökohta muutma ja kui paljud neist raha saajatest pärast tööle tagasi võeti, miski teise ametikoha peale? Kui palju kulub raha sellele, et kõik vastavad blanketid, nimekaardid, igasugu sildid ja aadressid uuendada? Kas see tasus ära sunniviisilist haldusreformi? Kui palju neid erinevaid väikevaldade töötajaid siis töötuks jäi ja kui palju uutesse vallakeskustesse inimesi juurde võeti, sest töökoormus ju suurenes. Kogu sihuke edasi-tagasi tõmblemine kindlasti kindlust majandusse ei too. Üks erakond ei saa ka mingeid vigu parandada, sest neil on koalitsioonipartnerid, kes ei pruugi nõus olla kõigega, mis valitsuspartei soovib ellu viia. Nii see palli veeretamine käib ja jääbki käima.
o
Ohtu/ 15. aprill 2018 08:17
Ei saa sa likvideerida midagi, ainult siluda. Niikaua kui see röövmajanduslik kord kestab. Põllud, metsad, kinnisvara, kõik krahmatakse rahahullusest. Pärast pole sellega midagi teha ja inimesed läinud. Kaotavad usu töötegemiseks. Kas seda soodustab Euro toetused. Turumajandusest paremat süsteemi pole. Aga siin on midagi muud...
e
eht bolzevik/ 15. aprill 2018 07:03
esimene asi on hakata jälle mauseriga vehkides eelmist korda likvideerima, tubli leninlane
s
Soovitus/ 15. aprill 2018 00:02
Esmalt likvideerige oma sisetülid.

k
kas/ 14. aprill 2018 21:56
kas on olemas veel poliitikut, kes oleks nii tark ja räägiks, kuidas edendada ja parendada Eestit, kui riiki? Koguaeg käib üks materdamine, solvamine ja maha tegemine, ühtsust ei ole, mis riiki edasi viiks. Issi lükkas tütre troonile, et säiliks rahu oma fondide otsas. Siimukene, karma eest ei põgene.
t
To Kaja/ 14. aprill 2018 20:44
Kallis Kaja, piisab ühest heateost, likvideeri oravapartei!
m
Muigega/ 14. aprill 2018 18:46
"Meie ülesanne on likvideerida praeguse valitsuse tehtud vead, mis said alguse sellele eelnenud valitsustest."
p
Papa siisike/ 14. aprill 2018 16:43
Kaja hakka kõigepealt pihta oma erakonna tegemata asjadega mida toodeti 17st aastat jutti enne kui alustad praeguse valitsuse asjadega
o
Oi, kui vastik/ 29. mai 2018 01:49
Küll on ikka õige selle laulu sõnad, et naised on hullud, hullud ja upsakad.
n
Noh/ 14. aprill 2018 16:14
RE möödalaskmisi ja valekäike just parandab praegune valitsus. Tuleb välja, et tahate siis jälle pöörata riigi oma, reformierakonna, endistele kanajalgadele.! Kaja Kallas , no ei anna tõese juhi mõõtu välja.
p
pere mängud/ 14. aprill 2018 15:30
Kui Kaja peaministriks saab veeretab Siim ministriks omad poisid või iseennast.Siis ongi Siim jälle tugevamas positsioonis juba presidendi tooli ihkamas.Võimu näljastele pole ükski võte välistatud ,et võimu saada.Nad võivad isegi inimese maha lüüa ,kui ainult võimule saaks,see on juba üle piiri minek.
Aga ka miljonite kadumine oli üle piiri minek suisa suur vargus.
k
kajakas/ 14. aprill 2018 15:19
Peaministriks virguva Kaja varjus näeb aga papa Siimu suurt saaki,kes miljonitest pole kunagi ära öelnud.Sahkerdatud on sadade miljonitega ja mitte üks kord.Raha ja võim on kaks asja ,mis peres vere käima lööb.
s
SK/ 14. aprill 2018 13:01
Papa Siim pani oma tütrele paraja paugu oma väljaütlemisega.No milleks seda vaja oli???Minule meeldis Pevkur,oleksin kindlasti Refi valinud,nüüd mitte.

u
Urmas/ 14. aprill 2018 11:52
Ma ei tea oma suhtlusringkonnast mitte kedagi, kes hääletaksid Reformierakonna poolt! Reformikad on oma pika võimuloleku ajal nii palju jama kokku keeranud!!! Praegune valitsus on Reformiga võrreldes nagu päike ja värske õhk! Ma olen 100% kindel, et Reformierakond küll valitsusse ei pääse!!! Nad nagelegu ja tegelegu oma erakonna sisetülide ja erakonnasisese võimuvõitlusega!
e
Elukutseline Setu/ 14. aprill 2018 12:57
Praegu peaks juba igale mõtlemisvõimelisele inimesele selge olema, et reformierakond on sündinud segastel asjaoludel ja hämaraks jäänud päritoluga raha toel. Nüüd tahetakse oma-aegsete hämarate asjadega seotud mehe tütart etteotsa panna. Mitte keegi ei saa siis kindel olla kust poolt või kelle poolt on see erakond manipuleeritav. See on selge julgeoleku risk. Kui siia juurde lisad kõik see jama mida korraldati 17 aasta ja mille kibedaid vilju saame veel kaua maitsta, siis peab ikka midagi väga viga olema (või isiklik kasu = koht toiduahelas), et selliseid valida.
e
edu Kajakesele/ 14. aprill 2018 11:41
ja see on juba ette ära otsustatud, sisserändele roheline tuli, esimese tapiga 20 miljonit, kõik mahuvad ära ja ruumi jääb ülegi veel
s
"praeguse"/ 14. aprill 2018 11:04
silmis pindu näeb, mis aja jooksul võib palgikski kasvada, sedasama "palki" oma erakonna valitsusjuhtide ja "kardinalide" silmis ei näe. Lõpetage lahmimine, positsioone jagate vaid vekslitena, usalduskrediidina iseendalegi, need tuleb aga välja lunastada ja üksnes jutust ja kellegi tõrvamisest ei piisa. Kas esimene kiri on kirjutatud eelmiste süüdistamiseks, järgmine lõputute lubadustega samuti? Siis aeg kolmandat ameti-positsiooni üleandmiseks kirjutama hakata. Meediakanalid peaks ka tagasi tõmbama, millegi tegemiseks peab tegija saama järele mõelda, pidev tõmblemine intervjuude-esinemistega selleks mahti ei anna. Igasuguseid esinejaid on üle mõistuse palju, nende kasutegur ja efektiivsus?
l
leo/ 14. aprill 2018 10:34
Kellegi arvates tulevase peaministri üheks ideeks on, et Eesti saaks ka ilma eurotoetusteta läbi. Aga tule taevas appi - miks meile üldse siis seda Euroopa Liitu vaja on. Hakka või arvama, et tegu on järjekordse tegelasega, kellele on antud ülesandeks EL ära lõhkuda
l
lootusetu juhtum/ 14. aprill 2018 10:32
Kaja polegi muud oma elus õppinud,kui rääkima ja ennast imetlema ,tal pole ühtegi muud tööd ette näidata.Sobib rohkem saunanaiseks ,kus saab lobiseda mida iganes.Riik vajab aga tarka kogemustega juhte.
k
ka keegi/ 14. aprill 2018 08:11
Suur viga oli see ,et PAPA võttis enne tütrekese ametisse saamist Pevkuri aadressilnii rämedalt sõna.See andis Pevkurile pluss punkte juurde.Papa tegi SUURE VEA,teise sõnaga astus ämbrisse.
k
Kas/ 14. aprill 2018 09:31
oravad peab aktsiisipoliitikat praeguse valitsuse veaks, huvitav, kes olid valitsuses, kui aktsiisitõusu seadus vastu võeti? Praegusest valisusest olid seal jah IRL ja sotsid, aga huvitav, kes oli kolmas ja kõige suurem jõud? Mälulüngad või?
m
MIKS/ 14. aprill 2018 08:00
ei meeldi see tulumaksu vaba 500.ja paljud muud toetused,mis tulid uuelt valitsuselt.mida tegid reffid tavainimeste ja maarahva heaks,praktiliselt mitte midagi.kaja hakaku midagi korda saatma,enne kui muutma hakkab.kas juba valimiste möla.
o
Oravate valitsemise ajal/ 14. aprill 2018 09:15
Kanti maha Estonian Air/ sadama sidrunid õitsesid nende ajal uhkelt!
Ja elu oli neil nagu lill.
Ei köhitud ka 10 milli ega web fondi ees!
Rollotajad said kingituseks Arsenali keskuse!
t
tule taevas appi/ 13. aprill 2018 22:39
Ei usu,et kommentaar läbi läheb, aga selle mammi jutt on ju jabur.

j
Jaah/ 13. aprill 2018 22:14
Vigu ei likvideeri järgmise veaga. Siimu tütat võib sobida oravatele, kuid jäägugi opositsioonierakonna maskotiks, rohkem Siim Kallase vigu riik välja ei kannata.
l
13. aprill 2018 22:05
lähima 100 aasta jooksul ei tahaks ühtegi käbinärijat võimu juures näha,aitab nende 18 aastasest ainuvalitsemisest küll,seda s#tta,mis nad selle ajaga kokku keerasid,tuleb veel kaua helpida.
e
esta/ 13. aprill 2018 21:37
sa Kaja ei tea et käija turul ja osta kõige odavamat kaupa nimelt seakamarat, et teha sellest hakklihakastet või makarone hakklihaga soovitan sulle soojalt kui tuleb külla sinu poisssõber
e
esta/ 13. aprill 2018 21:18
Kaja on ja jääb oma isa lemmiklapseks,tehku mis ta tahab,tahab Eesti põhja viia siis viigu,isa on sellega nõus,sest need Kallasted on endale juba terve Eestimaa ära erastanud selle Siimuga eesotsasa on nad pätid ja vargad.Mina saadaks nad nüüd kõik Siberisse,aga kahjuks see pole enam võimalik, Sa Kaja mine osta poest 50 protsendilist kaupa ja tee endale ja oma armsamale õhtusöök siis räägime edasi .
p
Palk su silmis/ 13. aprill 2018 21:12
Esmalt likvideeri erakonna ühe miljoni suurune võlg.
Või praeguse valitsuse tehtud vead ongi, et kilekotid enam ei suundu Reformierakonda?
k
kui valitsusse saavad/ 15. aprill 2018 19:26
küll siis likvideerivad võlad ja korjavad ka tagavaraks, rahvas maksab
t
Te tegite neid vigu 17(!) pikka aastat!/ 13. aprill 2018 20:32
Kes neid paranda' suudaks...
n
Neiu Kaja/ 13. aprill 2018 20:29
arvab juba ette, et tema on tulevase valitsuse juht.... Praegube valitsus parandab eelmise "tippvalitsuse" vigu veel mõnd aega.
i
Irf/ 13. aprill 2018 19:54
Ylesandeks on ikka riigi rahakoti manu tagasi pääsemine. Mõni ei saa enam isegi uusi siniseid sokke lubada ja mõnel teisel jooksevad sukasilmad ning kolmandal paistab pyksipõhi läbi.
p
Puukell ilmselt/ 13. aprill 2018 20:29

a
ain/ 13. aprill 2018 19:39
kommunist kallas ja tema vösuke...
k
Kullakallis Kajakene!/ 13. aprill 2018 19:36
ENAMUS EESTI VIGADEST on Sinu kalli reformieraakonna kätetöö, Laula laula ,LINNUKENE, aga laulad vaid oma laulu REFORMIERAKOND oli, on ja jääb käputäie rikaste erakonnaks ,kuigi nad venelastega hirmutades saavad õnge ka mõned lihtsameelsed vaesed
p
päkapikk/ 13. aprill 2018 19:29
Ma väga loodan, et Kallas koos oma jõuguga ei saa võimule.
j
Jõuluvana/ 14. aprill 2018 02:05
Sinu soov on mulle seaduseks. Täidan,päkapikk.
e
e-maalt/ 13. aprill 2018 19:28
kesk ei saa vigade parandamisega hästi hakkama.
k
kui/ 13. aprill 2018 19:09
Kallas võimule saab, siis te alles näete, kuidas reform teid pigistama hakkab. Ja igatsete praegust aega tagasi.
s
siim/ 13. aprill 2018 19:09
v
vunts/ 13. aprill 2018 18:57
Kellega see Kaja valitsema hakkab? Tema tsunftis pole enam ühtegi usaldusväärset isikut, lihtsalt seda punti vaadates ei tõuse küll käsi mitte kellegi poolt. Ainuke variant papa, mamma ja kajake.
x
xxxx/ 13. aprill 2018 19:00
Ja kes likvideeriks reformierakonna tehtud vead.
o
OMG/ 14. aprill 2018 01:58
Mis seeni see perekond küll toiduks tarvitab? Mõlemil silmis ebaloomulik sära.
m
matsu/ 13. aprill 2018 18:51
Et siis lasete inimestel tagantjärgi juurde maksta,tulumaksuvaba miinimumi tõusust, riigil saamata jäänud tulu? Saab näha, kuidas rahvas sellesse suhtub.

p
palun/ 13. aprill 2018 18:49
Ei. Reffide valitsemisasjal oli põhimure tasakaalus eelareve.Selle nimel pidime kõik pingutama.Natuke veel ja oleksime peaaegu kommunismis.Õnneks ei jõudnud.Tuli teine partei,kes hakkas lõpuks rääkima sellest,kuidas vähendada vaesust eestis.Seda juttu ei rääkinud keegi kakskümmend aastat....
m
maali/ 13. aprill 2018 18:42
seda peaks homne valija küll silmas pidama, et sellest naisukesest valitsuse moodustajat ei saaks. vastasel korral on riigi rahakotis taas vaid pähklite krõbin ja papa upitatakse presidendiks.
p
parimal juhul/ 13. aprill 2018 18:34
kõlbab Kajake lasteaia kasvatajaks .
m
Maie/ 15. aprill 2018 11:33
Kindlasti mitte,milles lapsed süüdi on.
s
söör fon krat / 13. aprill 2018 18:14
Reform tuleb koos sotsidega tagasi võimule. Odavast alkoholist võite ainult unistada
x
xxxx/ 13. aprill 2018 19:01
Bensiinihind tõuseb siis kõrgemaks kui Soomes.
x
xxxx-le/ 13. aprill 2018 21:11
Kus metsas elad? Diiselküte on juba ammu palju kallim, kui Soomes, bensiin ka kohe-kohe.
Eriti tuntav on see firmadele, kes saavad käibemaksu tagasi. Eestis teatavasti
km = 20%, Soomes ALV = 24%.
e
13. aprill 2018 18:14
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
1
18:15/ Aga RÖÖGIV/ 13. aprill 2018 18:59
krat jälle Jämejalast vehkat teinud, Kaja lubas Mardi oma nõunikuks võtta, Sa seda ei teagi või?
r
röögiv?/ 13. aprill 2018 20:26
s
see on nüüd / 13. aprill 2018 18:47
siis see mart sanderi ltside viimane peatükk
e
Edu/ 13. aprill 2018 18:05
j
Ja, jaa/ 13. aprill 2018 19:02
Pirita jõekäärus algasid dollarite väljakaevamised, partia tuleb päästa. Pevkur sindrinahk ajas ahjualustega reffid pankrotti.
m
maakas/ 13. aprill 2018 18:02
Alustuseks tuleks see punavalitsus saata ajaloo prügikasti!
h
huviline/ 13. aprill 2018 18:01
Aga kes teie endid vead likvideerib?

t
tuli meelde -/ 13. aprill 2018 17:56
omal ajal - olles siis hoiukassade mingi tähtis tegelane - oli papa siimul selline punane laiendatud rattakoobastega uhke Lada 05 .
Mingil teatud põhjusel oli tal teatud ihuhädade tõttu käia ühe naisterahvaga ühes põhja- saaremaa külakeses. See sel ajal suht ilus naisterahvas oli siimul kui nö llisaks olemasolevale .
Tõenäoliselt oli papal väikesest lapsest stress tekkinud ja seda oli vaja mujal maandada ....
Nüüd mängib armastavat kaasat ja eeskujulikku lapsevanemat .
Mälu üle on ta ennegi ja muudel asjaoludel kurtnud .
k
!/ 13. aprill 2018 17:55
kajake -seda 17 kevadist hetke ehk orjanduslikku ühiskonda enam tagasi ei taha! Lõuna eesti ja põllumajanduse lasite põhja ,piirid kasvasid võssa - 10 miljonid kadusid ja hea olu lõite käputäiele jungritele! Ei taha seda ratsa rikkaks kommunistlikku ühiskonda enamtagasi!
r
raul/ 13. aprill 2018 17:49
see alkoaktsiis on mingi pseudoteema,tõeline probleem on kütuseaktsiis,eestis on bensiin soomega ühes hinnas ,sissetulekud aga 4-5 korda madalamad,vot see on probleem,maal elades on auto ainus trantsport,see lubatud tasuta ühistrantsport ei aita maainimesi,aitaks odav bensiin
x
xxxx/ 13. aprill 2018 19:03
Seltsimees Kaja kütusearved maksab kinni Euroliit aga kalli konjaki eest peab ta ise maksma.
<
13. aprill 2018 17:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
Sa/ 13. aprill 2018 20:39
jälle platsis nagu vares köögijäätmete peale? Ära ei tüüta juba?
p
peaasi,/ 13. aprill 2018 17:19
s
saab/ 13. aprill 2018 17:31
peaministri tool kuulub temale , Siim ja Andrus garanteerisid selle
ja siis hakkab ta kandma presidendi ketti.
TA on aus ja võimekas
v
volvo to: saab/ 13. aprill 2018 18:04
vilets auto oled!
aga Sinu huumor mulle meeldib :)
t
Tölpa/ 13. aprill 2018 21:38
No saab on vähemalt auto, aga volvo on maailma kiireim traktor.
k
13. aprill 2018 17:04
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
a
aus ja hooliv reformaator/ 13. aprill 2018 17:23
s
Sossikas/ 13. aprill 2018 17:03
Oleks tore küll, kui nii läheks. Ratas ja tema meeskond on kahjuks suur pettumus. Ossikast ja sotsidest ma ei räägigi- see partei tuleks ära keelata.
j
joodikud ei luba omasid alandada ja rahatuna hoida/ 13. aprill 2018 17:47
joodikud armastavad oma koorijate ämmamammasid üle kõige.

e
13. aprill 2018 17:02
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
ta on reformaator/ 13. aprill 2018 17:24
ja matside seadused teda ei koti mitte.
n
nemad on ausad stalinlased ja platsis/ 13. aprill 2018 17:48
juba 1940 aastast. Nemad olid, nemad on ja nemad jäävad kuni viimane eesti soost xy on siit kadunud,.
Kui tark oli nende viinaralli !! Lugupidamine neile.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee