Maailm

Venemaa ja USA üritavad vältida otsest sõjalist kokkupõrget

Aadu Hiietamm, 12. aprill 2018 17:00

7 KOMMENTAARI

t
Taanlane/ 13. aprill 2018 08:13
Kõigi maaila hädade põhjus on diktaatorites, nad ei taha oma võimust ja rahast loobuda. Süürias on 40a. võimul olnud üks perekond Assad. Vaenemaal on 18a. võimul olnud Putin, KGB ja käputäis nende sõpru. Miks Putin kaitseb Assadi ja sõdib Ukrainas, ikka sellepärast, et jätta muljet, et rahvarevolutsioon ei ole võimalik. Miks pole Liibüas senini veel rahu, vastus võib olla lõunamaa inimese temperamendis, kohe haaratakse relva järele ja hakatakse sõdima ja kedagi ei usaldata. Et tekiks usaldav ühiskond on vaja lihtsalt aega. Ka euroopas oli kunagi väga ebaõiglane riigikord, mida kaugemale me ajaloos läheme, seda ebaõiglasem ta oli. Nii et revolutsioone tuleb korraldada, sellega ühiskond ravib välja oma haiguse.
n
norrakas/ 13. aprill 2018 00:26
kogu see jama toimub ju ainult lähisida baaside pärast. kuna venemaal on. ainuke tugipunkt süüria, siis seda nad kaitsevadki. us and a, tahab aga venemaad sealt välja süüa. venemaa aga andis selge ultimaatumi, kui te veel üritate meid välja süüa, siis anname vastulöögi esimese riigi vastu kes süüriat ründab. süürias on võimul bassad, mitte isis. isis on võimul ainult usa tule all olevates ringkondades.
maailm võiks saada aru lihtsast asjast, poleks usa rünnakuid ja survet süüriale, poleks ka mingit sõda. ameeriklased võiks jätta süüria torkimise järele.
m
Man/ 13. aprill 2018 10:08
Kuule tsuma Kremli troll, kui sinu Assad nii tore mees on, miks siis 100 000 inimesed tänavale tulid protesteerima? Vastus on et ikkagi rahvas polnud rahul ja kogu raha läks ühe perekonna taskusse. Venemaal praegu üks ühele olukord, raha läheb Putini, tema lähikondlaste ja tsekistide taskutesse, nii on pole vaja kaua oodata kui selle aasta mais tuleb Moskvas ja igal pool üle Venemaa meeleavaldus mis hakkab barrikaade püstitama, siis on Putin kadunud mees.
r
12. aprill 2018 21:35
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
õ
õige/ 12. aprill 2018 23:49
Putin on varemgi valetanud ja vassinud!
e
12. aprill 2018 20:13
Ei taha suurt sõda! Kohe kindlasti ei taha!
k
kartis juba P-Koread/ 12. aprill 2018 17:42
siis Venemaast tasu rääkidagi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee