Astronaut Edwin Buzz Aldrin Kuu pinnal. Foto: AFP/Scanpix
Toimetas Aadu Hiietamm 12. aprill 2018 18:30
Koos Neil Armstrongiga esimeste inimestena 1969. aasta juulis Kuu pinnale astunud Edwin Buzz Aldrin (88) on kaljukindlalt veendunud, et nad ei olnud Kuul sugugi üksi, vaid neid saatsid tundmatud lendavad objektid. 

Astronaut Aldrin kinnitas juba 2006. aastal dokumentaalfilmis „Apollo 1: The Untold Story", et tema ja Neil Armstrong nägid veel enne Kuule maandumist Apollo 11 illuminaatorist üsna lähedal asuvat suurt tundmatut objekti. Tundmatud lendavad objektid saatsid neid ka Kuu pinnal. Aldrini kinnitusel kohustasid USA kosmoseagentuuri NASA juhid astronaute nähtust vaikima ja muutsid kosmoseagentuuri töö veelgi salajasemaks.

USA teadlased analüüsisid nüüd Aldrini intervjuusid, kus ta Kuul nähtud tundmatutest lendavatest objektidest rääkis, ning tulid järeldusele, et ta ei valeta, vahendab Daily Star.  

Samal teemal

Kommentaarid  (110)

Kaevur 19. aprill 2018 22:03
Mina arvan, et tulnukad on siiski olemas. Terve kuu sisemus on ju läbi kaevatud. Arvate,et tulnukad ise kaevavad? Ei! Seda teeme meie-inimesed. Kas Teil on ka vahel esmaspäeval selline tunne, et jälle oleks nagu kuu peal kaevanduses töötanud.
ine tunne,et jälle oleks nagu kuu peal kaevandustes töötanud?
Tulebki hoida silm peal 17. aprill 2018 08:36
Avastati Ameerika ja vaadake, mis juhtus. Põliskultuur hävitati ja tekkis kõige sõjakam angloameeriaka "SULAM", mis külvab häda ja viletsust üle plaaneedi. Tuleb ära hoida nakkuse levik kaugemale!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS