Eesti uudised

Lisaks väitis üksikisa, et elus pereliige on surnud

Südantmurdev abipalve osutus pettuseks: raskelt haigeks kuulutatud laps ei olnudki seda tegelikult (55)

Kristiina Tilk, 11. aprill 2018 21:53
MIDA KIRJUTADA? Marko mõtles raha saamiseks välja kurva loo ja postitas selle sotsiaalmeediasse tuhandetele inimestele lugemiseks. Ta ei osanud siis tagajärgedele mõelda. Foto: Martin Ahven (fotolavastus)

Möödunud aasta alguses postitas Viljandis elav üksikisa sotsiaalmeediasse abipalve. Ta pani teate juurde pildi haiglavoodis lamavast lapsest. Mõni päev hiljem selgus kurb tõsiasi – see oli alatu pettus. Marko pidi astuma kohtu ette. 

2017. aasta 14. jaanuaril potsatas Facebooki gruppi „Abivajajad-heategevus“ seinale teade Markolt, kes kurtis, et tal ei saa tööl käia, sest tema laps põeb raskekujulist epilepsiat ning on juba pikka aega Tartus Maarjamõisa kliinikus ravil.

Marko soovis headelt inimestelt toiduabi ja rahalist tuge. Viimast olevat vaja selleks, et osta lapsele  ravimeid. Postituse juurde oli lisatud südantmurdev pilt pisikesest haiglavoodis lamavast lapsest. Facebooki grupis on üle 13 000 liikme. Selle administraator saatis teate edasi teist, üksikvanematele mõeldud gruppi vedavale Küllile*, kes Markoga edasi suhtles. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11.05.2018
VIDEO | „Roaldi nädal“ külastab emadepäeva eel mitmikute peresid
24.04.2018
Kahele lapsele sularahas elatist maksnud isa sai valusalt vastu näppe
16.04.2018
„Kuuuurija“ toob ekraanile amfetamiinisõltlasest tubli pereisa

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee