Eesti uudised

SUUR SEGADUS: Tallinna TV saatesse kutsutud EKRE juht Mart Helme saadeti ukse pealt minema (291)

Kristjan Väli, 10. aprill 2018 19:52
Mart HelmeFoto: Tiina Kõrtsini
Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna sotsiaalmeedia kogukond "EKRE sõprade klubi" lõi täna õhtul ärevusest kihama, kui Monika Helme kirjutas sinna pika kirja, kuidas Vabaerakonna juht Artur Talvik saatis ta abikaasa Tallinna TV saate "Otse kümnesse" salvestuselt minema.

„TTV üllatused. Jakko oli Mardi tänaseks kutsunud  saatesse "Otse kümnesse". Läheb Mart kohale ja tutkit –  ei ole Jakkot ega teisi kutsutuid, näkku irvitab Artur Talvik, kes teatab, et tema juhib täna saadet ja Mardi teeneid ei vaja, selja taga piilumas Linnar Priimägi. Selle saatega on siis ühel pool," pahandab Monika Facebookis.

Postituse all on käimas erinevad vandenõuteooriad, miks Mart Helmet ei lastud TTV saatesse.

Artur Talvik kuuleb suurest draamast esmakordselt ajakirjaniku käest, ent tunnistab: tõepoolest selline situatsioon täna aset leidis. 

„Minu käest küsiti, kas sa tahad teha saadet. Uurisin, kas tohin kutsuda külalised ja vastati: jah! Kutsusin külalised, Mart kutsutute hulgas ei olnud, aga keegi teine oli kutsunud Mardi ka. See kogu situatsioon oli väga piinlik. Mul oli Mardi ees häbi, palusin vabandust. Minu arust meie läksime lahku sõbralikult. Minul sõjakiskumise isu pole. Draamaks ei ole põhjust, aga poliitikas võetakse kõike draamana,“ ütleb Talvik. 

"Otse kümnesse" on Tallinna televisiooni saade, kus poliitikud ja arvamusliidrid arutlevad Eesti ja muu maailma päevakajaliste sündmuste üle.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee