eurovision
Elina Nechayeva (Erlend Štaub)

Eesti tänavune eurolaulik Elina Nechayeva on juba aegade algusest olnud tänavuse võistluse suurfavoriit. Elinat ennustati kogu võistluse võitjaks juba enne, kui Eestis isegi poolfinaalid käima läksid. Soome Eurovisioni eelsaade hindab meie laulja aga hoopiski viimaseks!

Eurovoix kirjutab, et Soome eelsaates "De Eurovisa" hääletati Nechayeva viimaseks. Õnneks ei ole tegu siiski kogu võistluse viimaseks hääletamisega, sest tegu oli alles eelsaate teise episoodiga - esimeses saates võistles 8 ning teises 9 lugu. Elina laul sai teises episoodis 11 punktiga 9. koha ning jagab praegu 17 laulu hulgas koos Bulgaaria võistluslooga eelviimast ja viimast kohta.

Saates on neli žüriiliiget - Jakob Norrgård, Sofia Finnilä, Erica Back ja Mårten Svartström - kes hindavad kõiki tänavusi võistluslugusid, andes neile hinded vahemikus 1 kuni 10. 

Praeguse seisuga on soomlastel esikohal Iisraeli lugu (39 punkti), teisel kohal aga muidugi soomlaste oma esindaja Saara Aalto (35 punkti). Pronksmedal on praegu Austrial (32 punkti).

Jaga artiklit

43 kommentaari

Y
yy  /   07:17, 12. apr 2018
napakad eestlased kiidavad ennast aastast aastasse Eurovisiooni võitjaks. See hakkab juba kõigile riikidele kohale jõudma ja visatakse prügikasti.
  /   18:50, 11. apr 2018
Algul meeldis laul ja esitaja aga arvamus muutus peale raha kerjamist.Esineda võib ju mõnes odavamas kleidis , mida peigmees osta jõuab.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis