(Stanislav Moshkov)

Õhtuleht: kas viimasel ajal sagenenud teadete valguses, mis puudutavad noortekampade jõhkraid väär- ja kuritegusid, on põhjendatud süüvõime ea langetamine? Milliseid muid võimalusi näete alaealiste korralekutsumiseks ja kaaskodanike turvatunde taastamiseks?

Jüri Adams, riigikogu liige, Vabaerakond
: Noorte pahategude arvu statistiline tõus ja langus on elus täiesti normaalne nähtus ja sellel pole mingit seost sellega, mis seadustes on kirjas. Kui on statistiline numbrite tõus, peavad selle tõttu rohkem oma tööd tegema korrakaitseorganid. Seaduste muutmise teema juurde on üldse põhjust pöörduda ainult siis, kui korrakaitseorganid pole pikka aega oma tööga hakkama saanud või on see neil üle jõu käinud. Olulisim on ikkagi kodu ja kodune kasvatus.  

Jaga artiklit

7 kommentaari

Ä
ätt.  /   14:55, 12. apr 2018
Mees võiks katelt parem kütta.
Ä
ätt.  /   14:53, 12. apr 2018
Iga kord kui see mees suu lahti teeb siis kaitseb meie maailma parimat põhiseadust aga mis puutub korrakaitsjatesse siis nende read on hööveldatud imeõhukeseks.Kuna neid lihtsalt ei jätku siis hr. Adams valmistu põhiseadust muutma,et iga üks saaks ise vahendeid valimata oma vara,perekonda ja ennast kaitsta !

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis