läänemaailm ongi just selles osas parem et ta võib endale lubada sinu poolt kirjeldatud käitumist ning sellele ei järgne katastroofe. venemaa on aga pidevalt külmas ja näljas ning kui veel ärplema hakkab siis üks kriis teise otsas. venemaalt on kraaksutud kapitalismi kokkuvarisemist juba üle saja aasta aga kokku variseb paraku ikka ja jälle hoopis venemaa.
Deripaska varandusest kadus poole tunniga 3 miljardit.Sama saatus tabas ka Usmanovit jaFridmani.Ükski neist pole puhas venelane ja paljast patriotismist oma varandusest ei loobu.Ilmselt saavad just need mehed huilole kirstunaelaks.
Need Vene firmad, mis on orienteerunud ekspordile, siis nemad ainult rõõmustavad nõrga rubla üle. Sama lugu on ka riigi eelarvega, mis suuremalt jaolt toitub nafta ja gaasi müügist.
seda kahju näinud huvitaval kombel. Saksamaa koguprodukt kasvad ja teiste eurotsooni ala riikide omad samuti ja ka ekspordi näitajad. Venemaa koguprodukt kukkus aastaga 2,1 triljoni USD pealt 1,21 triljoni USD peale. Nii, et kiljuge edasi trollid
Aga enne olid maailmas Venemaa aktsiad ühed kiiremini tõusjad! Mis puudutab aga tekkinud majandusraskusi, siis õiged riigid väljuvad nendest tugevamatena kui enne.
Venemaa kahepalgelisus.. vinguvad USA vastu samas kui taskus soendavad vaid dollareid... rubla on vaid vaestele.. Üleskutse... kõik venemaalased vahetagu oma dollarid rublade vastu... ja andku dollarid USA-le tagasi
venemaa tuli segadusest välja 1921,1941,1991, aga kõigil kordadel tänu nendele halbadele ameeriklastele kes teile poole hinnaga toiduaineid tarnisid.Sedakorda sealt enam vist abi ei tule ja vaatame mis saab saatuslikul aastal 2021.
Mitte ainult. aastal 1941-45 lisaks toiduainetele tarnis USA v a n t i d e l e peakogu lennukitööstusele vajaliku alumiiniumi, seda veel lisaks oma lennukitele, millega parimad vene lendurid suutsid ka tegusi teha. Samuti 40%lennukikütust oli pärit USAsa. Kurikuulsad "katjushad"kõik baseerusid USA veoautode peal, sest ZiS-5 rääkimata GAZ-AiAist olid kandevõime poolest liiga väetid. Teiseks suuremad merelahingud toimusid teises ilmasõjas just UDA ning Suurbritannia ja Saksamaa vahel, mis säästis omakorda venelaste ressurse.
Kes seda osta tahab? Loodusressursse nad müüvad niisamagi võileivahinna eest maha. Juba W.Churchil ütles omal ajal, et kahjuks see NLiit laguneb veel sel (XX) sajandil. Ja meie peame teda nii kaua kui võimalik püsti hoidma, sest kust kohast veel me saame nii odavalt tporainet ja kellele saame nii kallilt augunut tehnikat ja tehnoloogiat maha p a r s e l d a d a.