Eesti uudised

Martin Repinski kitsefarmi trahviti prahipõletamise eest, sest omanikul olla kehv meediakuvand?! (62)

Juhan Haravee, 9. aprill 2018, 18:34
KEHV MEEDIAKUVAND: Martin Repinski sõnul öeldi talle keskkonnainspektsioonis, et tema meediakuvand on nõnda kehv, et väärteotrahvi tühistamine ei tule kahjuks kõne allagi.Foto: Martin Ahven

„Ukrainast pärit mees ei saanud aru, et Eestis ei tohi kogu prügi ära põletada – seal on teised kombed,“ väitis endine maaeluminister Martin Repinski kohtus, kus taotleb talle jäätmeseaduse rikkumise eest mõistetud trahvi tühistamist. Keskkonnainspektsiooni arvates sai töömees peremehelt segasevõitu töökäsu. 

Harju maakohtus jõudis esmaspäeval lõpule riigikogulasele Martin Repinskile kuuluva Konju Kitsefarmi OÜ kaebuse arutamine. Nimelt nõuab endine maaeluminister Repinski talle keskkonnainspektsiooni 28. septembril 2017 määratud 1000eurose trahvi tühistamist.

Keskonnaametnikud leiavad, et Repinski rikkus jäätmeseadust, kui andis kitsefarmi töölisele käsu toimetada tootmisjäägid naaberkinnistule ja põlema panna. Kaebaja kinnitab vastu, et andis Donetskist pärit ajutisele traktoristile korralduse põletada puidujääke, mitte pappkaste jms kraami, mis tulnuks viia konteinerisse.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

8. juuni 2018, 15:07
Kõrghariduseta Martin Repinski on rekordkiirusel bakalaureusekraadi tegemas
14. mai 2018, 11:55
Kohus kergendas Repinski kitsefarmi karistust poole võrra
20. veebruar 2018, 17:00
Kitsefarmerist riigikogulane Repinski protsessib kohtus tuhandeeurose trahvi pärast
31. jaanuar 2018, 05:50
Kohus kuulab Repinski kaebuses üle tunnistajaid 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee