Keha

SÜDAME TERVIS: hoia südant elu nautides (3)

LISA KOMMENTAAR

kellele kuidas! 11. aprill 2018 12:12
Alkohol sisaldab ainet, mis tekitab ajukahjustuse - inimene ei suuda kontrollida oma liigutusi: ei suuda püsti seista, kõndida. Kusjuures vanurieas, kuigi alkoholi enam ei tarbita, tuleb probleem tagasi. Kuipalju te näete inimesi, kes värisevad ja võdisevad, toetuvad kepile ja ei suuda liikuda, kuigi meditsiin väidab, et inimesel on käed-jalad terved. Mis te arvate, mis on selle põhjus hilisemas eas? Jalad ja liigesed võib ju kõik asendada ja inimene õpib kiiresti tasakaalu hoidma ning uuesti liikuma aga kui aju on korrast ära, siis ei saa seda millegagi asendada ja nii koormavad vaevu liikuvad vanurid tervishoiu süsteemi, jättes tõeliseid abivajajad uksetaha. Kes on süüdi?
kellele kuidas! 11. aprill 2018 11:49
Rimis ei ole saada lahjemaid ja väiksemas koguses toiduaineid ning toidud on liiga soolased ja liiga magusad, mistõttu tekib pidevalt liigne joogijanu. Liigne vesi koormab südant. Riigikogu võtab vastu seadusi, mis on diskrimineerivad elanike suhtes nagu näiteks see sissekirjutuse nõue: Mind kirjutati korterist välja, kuna sattusin sundüürniku seisusse ja nüüd ei ole kuskile ennast sisse kirjutada - sisuliselt olen kodutu. Riigikogu rumalate seaduste tõttu olen mina pidevas stressi seisundis, kuigi sisendan endale pidevalt, et kõik on hästi. Külma tõttu olen pidevalt sinine - ei tea kaua süda vastu peab?
Lisa, Faktor 11. aprill 2018 06:35
Täiesti asjalik ja positiivne kirjutis. Siiski kuulub/peaks kuuluma südamele kasulike ja hingele meeldivate eluviiside nimekirja ka võimalikult stressivaba intiimelu. Tõsi, selle saavutamine ei õnnestu kõigil ja alati.