Krimi

GALERII | Türil tekitas stoppmärki eiranud juht tõsise õnnetuse (8)

Toimetas Silja Ratt, 8. aprill 2018, 23:31
Liiklusõnnetus TürilFoto: Kaspar Pokk
Türil põhjustas liikluseeskirju eiranud autojuht avarii. Kella 20 paiku ei andnud Jaama tänavalt Viljandi tänavale ehk peateele sõitnud valge Opeli juht teed kesklinna poolt tulnud ja sõidu eesõigust omanud Saabile.

“Stop” märki eiranud juht seisma ei jäänud, vaid sõitis edasi, kokkupõrke vältimiseks tegi Saabi roolis olnud mees rooliga äkilise liigutuse, kaotas auto üle kontrolli ja sõitis ohutussaarel mitu liiklusmärki puruks. Tugevaid kahjustusi sai ka auto ise, masinal tuli üks ratas lausa alt ära. 

Ülekäigurajal, mille juures ohutussaar on, õnneks avarii hetkel jalakäijaid ei olnud. Kuigi materiaalne kahju on suur, ei saanud ükski inimene selles liiklusõnnetuses vigastada.

Peateele ette keeranud masinat ja selle juhti püüavad nüüd politseinikud tuvastada. Saabi juht oli kaine.

Samal teemal

9. aprill 2018, 06:44
Möödunud ööpäeval toimetati haiglasse neli liikluses kannatanut
8. aprill 2018, 17:53
GALERII | Paide lähedal rullus auto üle katuse, juht viidi haiglasse

8 KOMMENTAARI

t
Türikas... 9. aprill 2018, 09:09
Küll pidi ikka saabil suur hoog olema ,et nii kaugele lendas. See ohutussaar on rohkem kui paarikümmne meetri kaugusele sellest ristmikust, ka pani ho...
(loe edasi)
v
veel türikas 9. aprill 2018, 09:05
Uudise pealkiri on vale! Peaks olema hoopis, et "Türil peatänaval kihutanud ja uljalt möödasõite teinud juht ei saanud tagasi reastuda ja lõhkus oma auto". Poleks kohutanud, poleks avariid olnud. Kus juures on see juht varemgi linnavahel kihutanud ja liiklusohtlikke olukordi tekitanud.
Loe kõiki (8)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee