eurovision
2
fotot
Kalle Palling (MATI HIIS)

Poliitik Kalle Palling on oma Facebooki kontol tulnud välja uue ja põneva lahendusega, kuidas koguda kokku raha, mida on Portugalis Elina Nechayeva kleidiprojektsiooni jaoks vaja.

"Mis oleks, kui teeks ajaloolise sammu ja korraldaks Elina suurepärase esituse tagamiseks Hooandja kampaania ja koguks selle raha kas või 1 euro kaupa kokku!? "Eesti laulul" toetati Elinat ju 80 000 häälega (ca 1eur/tk). Toome “medali” koju!" pakub mees välja.

Selle mõttega nõustub kommentaarides ka "-est" kontseptsiooni looja Peter Kentie. "Elina jätab oma hääle ja olekuga väga mõjusa mulje. Kleit ja sellele kuvatav keeruline projektsioon on vajalikud, et saavutada maksimaalne tulemus. Ning jah, see on hea viis turundada ja edendada seda, mida riik esindab. Kõrgtehnoloogia ja kõrgkultuur!" sõnab Kentie oma kommentaaris.

Reedel külastasid "Ringvaadet" Mart Normet ning Elina Nehcayeva, kes tõdesid, et riik neile Eurovisionil kleidi projektsiooniks vajaminevat 65 000 eurot ei anna.

Jaga artiklit

11 kommentaari

H
huvitav,  /   09:33, 8. apr 2018
et seekord siis lauluvõistlust ei tulegi, selle asemel on hoopis mingisugune kleitide sõu, kleidi suurus määrab koha!? Millele küll meeslauljad panustavad? või neid polegi esinemas?
M
mina  /   08:42, 8. apr 2018
Kõigile anneta,anneta,kas juba ükskord küll ei saa sellest laulu jamast.Kui palju on seal käidud ja edasi pole saadud,olgu sul või miljoline kleit seljas,see pole lauluvõistlus,ainult poliitika.Ega ta hääl sellest kallist kleidist ei muutu

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis