Nädala TOP

Top | Tallinn ikka korruptsioonilainel (21)

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 6. aprill 2018, 17:43
 Teet Malsroos
Pole vahet, kas Tallinna linnapea on Edgar Savisaar või Taavi Aas, politsei nabib endiselt linna ja selle ettevõtete töötajaid kinni, või siis satuvad nad korruptsioonikuritegude büroo huviorbiiti. Sedakorda siis Tallinna Linnatranspordi ASi neli töötajat. Kuigi TLT nõukogu seitsmest liikmest kuuluvad kõik Keskerakonda, ei suutnud nemadki hullemat ära hoida.

Kilplased praamiga hädas

Oleme kilplasrahvas – lahendasime praamiühenduse probleemid sellega, et tellisime hästi suured laevad võimalikult paljude autode üle mere vedamiseks. Nüüd tuli välja, et Hiiumaa praam on liiga suur ega mahu merre ära. Mõeldud, tehtud – nüüd hakkame poliitikute targal juhtimisel merd laeva jaoks parajamaks kaevama. 

Headuse telg kurjuse vastu

Eesti ei saa olla halvas kirjas, kui president Kersti Kaljulaid muudkui käib ja kohtub maailma vägevatega. Alles aeti Briti kuningannaga juttu, ja juba pidigi lombi taha Donald Trumpi manu lendama, et kiita meie koostööd, mis on siin kurjas maailmas otsekui headuse telg. 

Kas ja kus sünnitada?

Terviseminister Jevgeni Ossinovski käis küll Lõuna-Eestis Põlva ja Valga haigla sulgemisohus sünnitusosakondade asjus rahvaga kohtudes auru välja laskmas, kuid õhku jääb endiselt küsimus – kas riik peab ikka igal pool ja kõigi teenuste puhul kulupõhine olema? Kui ta kolib ääremaadelt minema, siis miks peaks inimesed sinna elama jääma?   

Bussikommunism

Suvest pidavat osa maakonnabussidest tasuta sõitma hakkama. See saab olema loterii – kommunismi õnnestub vaid sellel maitsta, kelle koduõuelt prii liin läbi sõidab. Teised pühkigu suu puhtaks. Aga miks siis mitte juba kogu ühistransport piletivabaks muuta? Veel huvitavam on aga see, milline vedaja hakkab riigilt raha saama.

21 KOMMENTAARI

b
Brunn 21. aprill 2018, 18:11
Võimalik vaid eestis,
t
tähelepanek 17. aprill 2018, 12:12
Ilmselt on statistikas üks osakond, kes on spetsialiseerunud Keskerakonna igale korruptsiooni hõngulisele temaatikale .Palju peab neid osakondi veel o...
(loe edasi)
Loe kõiki (21)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee