Viimase uuringu järgi  kasutab üks viiest naisest aluspesu vähemalt kaks korda, et püksikud alles seejärel masinasse pessu visata. 70 protsenti meist ei vaheta oma voodilinu iga nädal, kuigi õige oleks. Kui vähe me tegelikult puhtusest ja hügieenist hoolime?!

Keskmiselt kannavad naised oma rinnahoidjat viis korda, et see siis pessu jõuaks, kirjutab The Sun. Viis protsenti kannab rinnahoidjat suisa 10 korda. Üks naine kaheksast heidab rinnahoidja pessu alles siis, kui sel silmaga nähtavad mustuse märgid küljes on. Vuih!

Inimestena higistame igal öösel ja eraldame vana nahka, kuid isegi see ei kõiguta meid puhtust rohkem hoidma.

Elu on nii kiireks läinud, et inimesed on puhtuse ja hügieeni jaoks liialt hõivatud. Nii tekivad tulevastel põlvedel väga valed hügieeniharjumused.

Ühe koristusfirma väitel on põhjuseks ka see, et me lihtsalt ei oska enam õigesti kodu koristada ja puhtust hoida.

Kaks naist paljastavad oma kõige mustema saladuse...

"Pessu kaks korda kuus"

46-aastane Clare on üksikema, kes käib nädalas vaid kaks korda end pesemas.

Talle tundub, et puhtuse ei ole justkui vaeva enam väärt. Korra nädalas küürib ta maja kolm tundi. Rohkem ta pingutamisel mõtet ei näe, sest lapsed ajavad ikka midagi sassi. Ka endale ei pööra ta suuremat tähelepanu.

End peseb ta ehk kaks korda nädalas, pead kõigest korra.

"Linu ei pese, vaid ostan uued"

25-aastane Sophie tunnistab, et ei viitsi rinnahoidjaid pesta. Ta teeb seda vaid korra kuus. Ja üldiselt ka siis, kui tunneb juba ebameeldivat lõhna või näeb, et rinnahoidja must on. Ka voodilinad saavad pessu korra kuus, kui neil veab. Sageli ostab naine mustade asemele pigem uued voodilinad.

Ka juukseid peseb ta korra nädalas. Enamasti siis, kui sõpradega välja läheb.

Jaga artiklit

17 kommentaari

O
On neli  /   17:39, 16. apr 2018
strateegilist kohta, mida peab iga päev pesema: nägu, kael ja kõrvatagused, kaenlaalused, keskkeha ning jalad. Kui need on puhtad, võid diskole minna, aga selg? See on nr 5 oluline koht, lõpptagajärjeks on see, et terve keha peab puhas olema.
J
Juuste  /   04:21, 16. apr 2018
pesemine kord nädalas või vähem on juustele hoopis väga kasulik.
Ja järjest rohkem soovitavad ka arstid end vähem pesta. Käia päevas hommikul ja õhtul duši all ning vahel ka kolmas kord, pärast trenni, ei ole sugugi hea. Peale trenni ehk veel.
Saab ilma pesuvahendeid kasutamata puhta veega end puhtaks uhtuda ja piisab korrast päevas.
Nahk on tervem, allergiad vähem ning haigused ei tule nii kergesti ligi.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis