Maailm

ARVA ÄRA: mis salasõnaga kandideerib Dwayne „The Rock“ Johnson USA presidendiks (1)

Toimetas Greete Kõrvits, 5. aprill 2018 19:00
Dwayne „The Rock“ JohnsonFoto: Reuters/Scanpix
Näitleja Dwayne Johnson, tuntud ka esinejanimega The Rock, avaldas, et tema plaanid kunagi USA presidendiks saada võivad olla arvatust tõsisemad. Selleks on tal lausa valmis salajane koodsõna.

Rolling Stone'ile antud intervjuus tunnistas 45aastane näitleja ja eksmaadleja, et on siin-seal erinevate poliitikutega kohtumas käinud. Siiski jääb ta põhimõtteliselt kindlaks, et riik ei vaja järjekordset „kuulsus-presidenti“. „Ma arvan, et paljude inimeste meelest tõestas Trump, et igaüks võib presidendiks kandideerida,“ ütles Johnson. „Ja väga paljude inimeste meelest tõestas ta ka seda, et igaüks ei pea tingimata presidendiks kandideerima.“

Sellega oleks The Rock justkui ära öelnud, et president Johnsonit (kolmandat sellenimelist) kindlasti ei tule. Kuid kui ajakirjanik ikka edasi küsis, et millest siis tähtsate poliitikutega üldse räägiti, ei suutnud näitleja elevust tagasi hoida.

Samal teemal

„Ma ütlen seda väga kiirelt, see on lahe. Ühesõnaga, on üks tuntud poliitikategelane, kes ütles mulle: „Okei, kuula. Kui sa millalgi tahad presidendiks kandideerida, kui sa mulle selle sõna sms-iga saadad, ma tulen kohe jooksuga. Ära ühtkiteist sõna kirjuta - ei mingit tere, kuidas läheb, ei mingit mis teed ega midagi. Ainult see sõna.““

Mis on see salapärane koodsõna, mis võib algatada Dwayne Johnsoni presidendikarjääri?

„See sõna on fr-, ma ei saa seda sõna ju välja öelda!“ sai Johnson veel sõnasabast kinni ja nii ei teagi me täpselt, mis see võiks olla. Teame ainult, et see algab (inglise keeles) tähtedega „fr.“ Friend (sõber), freedom (vabadus), fruit (puuvili), France (Prantsusmaa), frogspawn (konnakudu)? Mida arvad sina, mis sõna see võiks olla? 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee