Arnold Oksmaa aoksmaa@yahoo.com / 9. aprill 2021 13:53
Kallis Anu, Palju Palju Õnne sulle tänase sünnipäeva puhul, me teame et sa oled inimlik, hea ja võrratu Naine. Las täna su päeval olgu mälestused, hetked ja lõbus meeleolu sinuga. Vapustavalt säravalt oled vastu pidanud ja leidnud oma teekonna Eesti Meelelahutusmaailmas ja Soomes ka. Tänud et oled nii võrratult lahe inimene. Kallistan ja luba endale täna Shampanjat ja mõtle ilusatele hetkedele su elus. Palju Palju Õnne Sünnipäevaks.
Teda teebki ilusaks see naeratus vist,kui inimene nagu päikesekiir särab enamasti siis ta ongi ilus ja temast jääb mällu positiivne,vot ei tee järgi igaüks ,see tuleb ikka kuskilt seestpoolt ka,kuri ja tige naine ei suudaks kogu aeg seda teha.Palju õnne!
Väga hästi näeb välja. Huvitav, mis siis juhtuks kui meil kõik naised/noorikud/neiud, igaüks vastavalt oma olemusele näeksid samuti nooruslikud välja? Selleks on vist alustuseks vaja vaid rikast meest, kõik muu on siis vist juba pisiasi. Või ma eksin.
Oh, suudaks/oskaks vaid iga Eesti naine olla nii särtsakas.
Julge naine on Anu. Üldiselt enamik meie naisi on üsna häbelikud.
üleliigne häbelikkus pole ka hea, samuti kui ka üleliigne trügimine.
Aga Anu puhul see esiplaanil olemine sobib.
kõik teised on kas daamid, šarmantsed, elegantsed, intelligentsed, lihtsalt elegantsed ja maitsekalt riietatud aga saagim paneb juuksenarmastele valepatsi ja lööb jalad erisuunda, on !glamour!.
Ma arvan,ettalle ei meeldi,kui vananemise puhuks õnne soovitakse.Tahab ju nooruslik olla.Näost on ta viimasel ajal küll paistes.Ei tea kas süstidest või alkoholist.
Õnnesoovid ägedale mutile! Pane aga samas vaimus,Anu! Siin keegi kiunub,et pole meest leida 50+? Kas see mees on mingi kargulaadne tugi või? Selles vanuses naine saab endaga ise hakkama,milleks võtta mingit vanameest veel põetada ja hooldada ? Mehed selles eas juba haiged,joodikud või kodutud .
Jutu esimene pool oli arusaadavam, aga teine pool?? Miks peaks parimais aastais töötav ja Õhtulehele tulutoov naine eelpensionile minema? Tubli naine, elab täiel rinnal nii nagu ise oskab. Kadestamisväärt, ehkki pole tema fänn.
arvad,et kõik naised peale Anu on paksud ja koledad. Nad on rahul teiste kiitustega ega pea ise end kiitusjanust promoma. Oi kui palju on kauneid ja tagasihoidlikke naisi ja nad ei ole mitte kadedad. Lihtsalt,kekutamist ei meeldi vaadata.
Palju õnne Anule. Mis selle Anu kallal ikka ilkuda, lõbus ja ohutu. Vadake parem merkeli mutti välimust( ei saa meie Anule ligigi) ja mida ta inmkonnale teinud on.
Anu! Palju õnne sünnipäevaks! Kahju, et eestis on tohutult palju nn "kuivikuid" naisi - ei taha mehi, kaaslast, seltsielu aga Sina kompenseerid nende tegemata teod. Vahva oled ja jõudu Sulle!!!
Kes keelab Sul omale neid kunsthambaid suhu toppida.?Mis see teiste asi on kui inimene hoolitseb oma välimuse eest.ÕL memmed peaksid eeskuju võtma Anust.Pekipõletamisest iga päev juttu,aga endid käsile ei võta.
ei ole nüüd küll eriti palju koolis käinud ! Ehk 3 talve külakooli , viimane talv jäi poolikuks - teed lagunesid ära . Kokku - ja lahku kirjutamisest pole sealkandis eriti kuuldud ? Venitage jah näonahka ja mjuud nahka ! Esimesel juhul saate igikestva totaka naeratuse ja suu ei mahugi kinni !
Lp. Õhtuleht! Kas Te võite nimetada ühtegi Eestis elavat inimest, kes endast postitab 147 pilti avalikkusele vaatamiseks!? Anu Saagim põeb kahjuks suurushullustust ja Teie, "Õhtuleht", õhutate inimest veel takka! Ma ei soovi Saagimile halba, kuid selline enese imetlemine viib alla selle viimasegi austuse Saagimi vastu!
Anu töötab ise ÕL-s ja paneb ise oma pilte iga päev üles, pole ka ime, et selline laviin üles pandud. Ei viitsinud seda galeriid üle 5 pildi vaadata, kõik näod ühtemoodi, ei mingit miimika muutumist.
Nalja teete või!? Te ei teagi, mis see tähendab?! Pole aimugi sellisest tööst! See on ainult päeva õhtusse venitamine, mitte rügamine. Minu ema tegi rasket füüsilist tööd, hoolitses l a japidamise j a laste eest, toimetas aias jne. See oli TÕESTI RÜGAMINE! MITTE ei lasknud niisama päeva õhtusse! Vaat nii!