Eesti uudised

Vanglates tehti ühe päeva jooksul kaks enesetappu

Arvo Uustalu, 5. aprill 2018 00:04

6 KOMMENTAARI

k
Kahju/ 5. aprill 2018 10:22
t
5. aprill 2018 08:44
Tallinna vanla juhtumist jääb küll mulje, et erakorralise psühhiaatrilise abi jaoks vajatakse veel mingeid eraldi asjapulkade allkiriju, milleks ometi, kui inimene vajab erakorralist ravi peab olema võimalik teda kohe raviasutusse suunata, minuti pealt! Mis siis kui inimene saab insuldi, kogute ka allkirju määda ülemusi? See on absurdne!
o
offtopic/ 5. aprill 2018 01:17
Kambris viibivaid vange kaameraga jälgida ei tohi. Õige, inimesele peab jääma mingigi privaatsus.
Aga psühhiaatriakliinikus (vabatahtlikult või mitte) viibivaid isikuid võib jälgida ööpäevaringselt kaameratest, ka nende palatites?? Kuidas lubatakse "ohjeldamist" 1. korruse lukustatud metalluksega ruumis, kus on ainult kaameravalve ja puudub igasugune inimkontakti võimalus? Selline asi pigem ajab hulluks.. Jutt on Pärnu kohta, teise asutuste kohta ei tea, kuid mingi ametnik võiks lõpuks tegutseda.
j
Jüri/ 5. aprill 2018 01:57
Tead kui sa ikka asjast midagi ei tea, siis ära palun kommenteeri. Soovitan sul lugeda vangistusseadust ja endale selgeks teha mis juhul on kaamerad lubatud ja mis juhul mitte.
s
5. aprill 2018 08:41
selle tõttu võibki, et nad on ohtlikud enesele ja teistele, kui andsid nõusoleku haiglaraviks siis nõususid ka tingimustega, mis haiglas on. Kui oled vabatahtlikult ravil saad ka raviarstiga kokkuleppel koju minna, haiglakohtade järele nõudlus on suur ka ilma sinuta.
ü
5. aprill 2018 00:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
I
!!!/ 5. aprill 2018 10:02
Inimestest on mul tõesti kahju. Ku.rjategijatest aga mitte. Eriti veel sellistest 0htlikest ki.skjatest, kes lihtsalt suvast inimesi ründavad ning pu.ssitavad.
Tegelikult on ka ki.skjal kedagi rünnates kindel motiiv. Saaki hankida, oma poegi kaitsta, vaenlast võikonkurenti tõrjuda või oma poegi õpetada. Suvalt nemad siiski ei ründa. Tegin neile seega ülekohut. Suvalt ründab vaid ma.rutaudi põdev loom. Aga nemad on ohtlikud li.ndpriid ja kuuluvad teatavasti kohesele li.kvideerimisele. Teiste turvalisuse huvides.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee