Eesti uudised

VIIMANE ÕLEKÕRS: inimesed valetavad politseile, et sõpru sekeldustest päästa ja pehmendada rahalist kahju (9)

LISA KOMMENTAAR

politseinik valetab 5. aprill 2018 16:31
see et sõber sõbra kaitseks valetab on tavaline aga et politseinik valetab kohtus selleks, et sõber kasu saaks liikulskindlustuse kahjunõude näol, vat see juba on teema.
Vanamees 3. aprill 2018 23:04
Pealekaebajaid võiks ikka rohkem olla,politsei kliendikaart igale kaebajale !
Tublid inimesed 3. aprill 2018 21:51
Politsei pole ammu enam kodanike kaitsja vaid pättidele alluv ja kodanikke ahistav represiivorganisatsioon.
ei viitsi teksti lugeda 3. aprill 2018 21:29
kohtus kõik valetavad, eesotsas advokaadiga
naine 3. aprill 2018 20:28
Olen ka kõigest hämmingus. See jutuke ei ole küll seotud otseselt selle pealkirjaga, aga lähtusin kommentaaridest.
Pole elus midagi sellist juhtunud, aga ükskord pidin saama õppetunni. Langesin ehtusmehe pettuse õnge. Uskusin liiga. Jäin ilma rahast ja sain tellitud asja asemel MINGI asja. Pöördusin politseisse. Väideti, et pole mingit alust asja uurimiseks algatada kuna pole piisavalt andmeid inimese kohta. tegi ise dedektiivitöö ära. Nüüd on ppolteist aastat möödas olemas kõik vajalikud andmed inimese kohta, aga kardan politseisse avaldust teha, äkki saan ise hoopis karistada, et julgesin nö. uurijat mängida. Mida teha, sest olen veel nii palju saanud teada, et on teisigi ohvreid. Inimene oskab vaikselt tegutseda ja tegemata töö eest või mingi nö. käki eest raha küsida. Palun nõu targematelt inimestel.
põhk 3. aprill 2018 19:52
Inimesed ei valeta midagi just politseiametnikud on need kes lugusid välja mõtlevad.
Kogu 3. aprill 2018 19:25
kohtusüsteem Eestis on täielik saast. Kui sa ikka mingi rikkur ei ole saad alati täie rauaga, isegi kui su süü on väga kaheldava väärtusega
Eriti vastupidi. 3. aprill 2018 18:07
Politsei valetab inimestele palju rohkem. Viimasel ajal muud ei olegi kui politsei edastatud valed. Politsei valetab põhiliselt oma olematu maine parandamiseks ja ringkaitset teostades.

olle 3. aprill 2018 17:43
Sõprade päästmine ongi õige tegu. Kui sa seda ei suuda siis pole sa sõber. Sõprade peale kitse panek on veel kõige haigem, nii et ärge laske ennast pollarite jutust hirmutada, vaid jääge endale kindlaks. Kui hirmutamine ei tööta, siis üldjuhul midagi muud nad teha ei oska ega saa.