Foto: Alex Collis/Twitter
Toimetas Piret Kütt 3. aprill 2018 14:36
Stephen Hawking oli lisaks oma teadustööle tuntud ka erakordse lahkuse poolest. Viimaseks märgiks sellest jäi kodututele korraldatud söömaaeg.

Kolmekäigulise lõunalaua kattis hädasolijaid abistav organisatsiooni FoodCycle  samal päeval, mil toimusid kuulsa füüsikateoreetiku matused, vahendab Daily Mail. Lihavõttepühade laual seisis silt, millel oli kirjas, et see on Stepheni kingitus.

Rikkalik lõunalaud oli kaetud Wesley metodisti kirikus, mis asub Cambridge'ist vähema kui kilomeetri kaugusel. FoodCycle'i esindaja sõnul oli nendega eelnevalt ühendust võtnud Hawkingi tütar Lucy.

Stephen Hawking Foto: AP/Scanpix

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

oli 4. aprill 2018 09:28
Ta on Looduse and 3. aprill 2018 17:44
ehk saadetud siia ilma oma suurte kogemustega ja arvatavasti on Ta mitu elu juba läbi elanud ja sealt need teadmised ja kogemused. Ega Ta ilmaasjata ei rääkinud tulnukatest, mis meid ees ootab. Ju ta siis teab seda või on isegi näinud või olnud nendega kontaktis. Kus suitsu, seal tuld ja eks me ükspäev näeme neid, aga inimaju pole veel niipalju arenenud, et sellest aru saada. Nii nagu 525a. tagasi oli Maa veel lapik ja mille eiramisel sind põletati.

SISUTURUNDUS