Eesti uudised

Signe Lahtein esmaspäevases „Kodutunde“ saates: olge terved ja näeme jälle

Ohtuleht.ee, 3. aprill 2018 09:15

50 KOMMENTAARI

S
_/ 5. aprill 2018 14:55
Signe oli südamega hea ja hooliv inimene puhagu ta rahus jääd meile alatiseks.
a
anu/ 4. aprill 2018 19:56
Kohutav, miks see elu nii ebaõiglane on
s
SÜGAV KAASTUNNE/ 4. aprill 2018 10:00
Kas tõesti siin ilmas ei toimu midagi juhuslikult?
Kas tõesti on inimese elus kõik kellegi kõrgema poolt ettekirjutatud?
Me ei tea mittekeegi, mis asub seal vikerkaare taga,
Signeke, tänud sulle kõige eest, et suutsid meie väikese maa
paremaks muuta oma headuse ja armastusega!
v
väga kurb/ 3. aprill 2018 22:55
Sügav kaastunne perele ja lähedastele.
k
kalle/ 3. aprill 2018 21:53
sügav kaastunne lähedastele....puhka rahus kallis signe!
j
Julie/ 3. aprill 2018 14:41
Õhtu leht võiks olla kena ja lasta kommentaare ka avaldada . Küik ei oe ikka nii hullud ,et neid kustudada . Elu on selline ja enamus kommentaare on inimlikud , miks siis neid kustudada ?
j
Julie/ 3. aprill 2018 14:17
Tahan öelda ,et meil sureb palju toredaid töökaid noori inimesi , kas mitte pole palju Signest artikleid , rohkem kui mingist riigijuhist. Aitab ühest teatest, sest me kõik teadsime , pärast seda avarii auto nägemist ,et keegi ei tule sealt eluga välja . Ehk jumal ulataski abistava käe , et nendest piinadest , mis teda maa peal oleks oodanud , lasi tal minna. leinab tema pere ,lapsed ja sugulased , ehk anname neile rahus leinata ja mitte ennast esile tõsta , kellega tal oli koostöö ja sõprus. Andke surnutele vähemalt kolm päeva rahu, et nende hing saaks taevasse lennata. Puhka rahus Signe , sa olid soe inimene ja hea ema .
v
Vana eestlane/ 3. aprill 2018 14:02
Oli mu lemmik saatejuht. Ei tea, kas taevas ingleid vähe on, et tingimata selline inimene vaja sinna nii vara ära kutsuda oli, maa peal jäi nii palju pooleli. Panen nüüd ühe küünla põlema.

0
0204/ 3. aprill 2018 13:54
Ma pole enam mitu aastat teiste probleeme südamesse võtnud, et endal oleks kergem elada. Mitte et ma südametu ja ükskõikne oleks. Lihtsalt ei jaksa iseendas pidevalt teiste valu üle elada. Kuid seda sündmust võtan liigagi südamesse, justkui Signe oleks olnud omaenda lähedane. Raske on leinata, kuigi Signe lähedastel on kümneid ja sadu kordi raskem. Just hakkasid ju ilmad päikselisemaks muutuma ja oli juba kevade lõhna tunda. Esimesed lillekesed puhkesid õide. Ei võinud see lumi siis kuskil Siberis või Lapimaal maha tulla? Olen olnud siiani väga kannatlik ja optimistlik lumelükkajate osas. Pole neid kunagi kirunud ja kui pooled elanikud on pidevalt tagajalgadel ning kiruvad, siis mina olen pigem õigustanud seda meie lumetõrje süsteemi. Nüüd aga hakkan samuti meie teede korrashoiu suhtes lärmi tegema. Kõige hullem ongi see värskelt maha sadanud lobjakas. Meie põhimaanteedel, kus on liiklus kõige suurem, peaks iga poole tunni või tunni tagant mõlemas suunas väljuma hooldusmasinad. Ei saa ikka päris sedasi olla, et kraabitakse kõige rohkem kõnniteesid. Jah, just kõnniteede põkasid näeb kõige rohkem ja vahel näeb ka kuskil külavaheteedel lumelükkamist. Miks on see nii? Kas tõesti 3-4 liikleja ohutus on olulisem kui sadade liiklejate ohutus? Midagi tuleks ette võtta ja riik peaks oma elanikesse panustama, mitte ei ole vaja haiglaid sulgeda ja muid lolluseid teha!
S
,,A,,/ 3. aprill 2018 13:50
Südamest Kahju, Sellest Toredast Ja Lahkest Naisest!
k
Kallis Signe!/ 3. aprill 2018 13:42
Sa olid meie printsess Diana...
m
Märk/ 3. aprill 2018 13:25
Selles saates oli paha enne ehk peegli purunemine.
v
vvv/ 3. aprill 2018 13:21
Väga kurb on. Ei suuda ,ega taha seda uskuda! Signe oli Headuse Sümbol ! Kõik , kes armastasid Signet , on leinas. Puhka rahus , kallis Signe.
l
lilia/ 3. aprill 2018 13:09
Inglid taevateele ära, viisid Signekese täna. Puhka, puhka pilvepadjal. valva peret igal ajal. Tulgu rahu kõigi hinge, igal meist on oma ingel.
i
intensiivis/ 3. aprill 2018 13:09
Intensiivis hääbuva lähedase kõrval istuda võib olla kordades raskem kui hakata tegelema leinaprotsessiga. Olen selle kõik läbi teinud ja elanud üle kuu aja nii, et ei tea, mis homne toob. Kogu aeg loodad, aga pilt on trööstitu. Ühel päeval rõõmustad mingi väikse edusammu pärast, aga järgmisel päeval on kõik halvem kui enne. Midagi ei tea. Keegi ei tea. Ootame. Vaatame. Tunne, et keegi (arstid) ei tee midagi ja tegelikult näed ja tead, et teevad kõike, mida saavad, aga jumalad pole nemadki.
Karantiini ajal on võimalik lähedastel saada ka intensiivi. Kõik oleneb väga paljudest asjadest. Samas ei saakski seda avalikult välja öelda, sest siis võiks hakata kõik seda nõudma. Siis pole tõesti karantiinil ju mõtet. Arstid teavad, keda tegelikult lasta ja keda mitte. Kõrvalistel ei ole vaja seepärast muret tunda.
v
villu/ 3. aprill 2018 13:07
kõik head inimesed (inglid) kutsutakse varakult siit maapealsest põrgust ära.aga õelad,kurjad
ussitavad veel pikalt.

k
kurb/ 3. aprill 2018 12:40
Vaatasin täna ka uuesti Kodutunne saadet,SIGNE oli väga hea saatejuht,
pisarad jooksid silmadest...
See oli hüvastijätt meiega...
Kaastunne perele!
m
Malle/ 3. aprill 2018 12:27
Kaastunne. Kuigi kõik palvetasid Signe ellujäämise eest, siis seda ei juhtunud kahjuks. Keda siis veel oleks taevaisa pidanud päästma? Kadus viimnegi usk...
n
nipitiri/ 3. aprill 2018 11:55
Mis tulema peab, see tuleb,
kel otsa saab aeg, see läheb.
Minnes võtab ta kambrist tule
ja süütab taevasse tähe.
k
Kui valus/ 3. aprill 2018 11:52
Nii valus, et sõnu ei ole, pisarad lihtsalt tulevad. Ja see kõik ei aita leevendada perekonna valu, teda ei ole enam. Puhka rahus, kõige kallis inimene, seda SA ju olid!
s
Sügav kaastunne omastele ja sõpradele!/ 3. aprill 2018 11:50
Sinu põrm puhaku aga sinu hing elab veel!
ä
Äng/ 3. aprill 2018 11:41
See ei tundu reaalsena,et Signe enam kunagi ei hinga,et ta on surnud.Surm on meie kõge surem vaenlane! Võttis Signelt kõik mis tal oli ja kõik mis teda veel ees ootas.Puhka rahus Kallis Signe.Kaastunne Signe Sinu perele.
P
..../ 3. aprill 2018 11:27
h
helle i/ 3. aprill 2018 11:01
SIGNE puhka rahus avaldan suure suure kaotuse puhul kaastunned abikaasale ,lastele kalli ema kaotuse puhul , omakestele ja kõigile sõpradele ,kaasmaalastele kes kõik teda armastasid

k
kahju. nii / 3. aprill 2018 11:01
See , et nägin teda alles eile õhtul telekast, ta oli nii lootusrikas ja nii elus, see teeb ta surma eriti uskumatuks. Kuid Sul oli aeg minna, ja e keegi ei saa sinna midagi parata.. Kallis oled.
k
Kallis taevatäheke, / 3. aprill 2018 10:57
Signe. Ma ei tunne Sind enam kui vaid televiisori vahendusel, kuid Sa olid üks äraütlemata särav täheke - soe ja toetav peredele, kellest saadet tegid. Ainuvõimalik saatejuht, kellest on armsad mälestused nii saate tegijatel saatest abi saanutel kui kõigil, kes sinuga seda teed käisid. Siiras kaastunne Su perele ja eriti lastele. Aga kindlasti oled sa inglina neid toetamas ja hoidmas. Aga ikkagi ei mõista ma, miks lähevad taevateele varakult just need kõige säravamad. Nutan ja nutan - mulle võõra inimese pärast. Aga see näitabki sinu fenomeni. Aitäh, et Sa meil kõigil olemas olid.
Haiglat ei maks nüüd ka väga süüdistada - kui need taevateed on ette nähtud meile käima, ei oleks ka lähedaste hääled aidanud. Kas on keegi üldse kindel, et see rääkimine need hinged poole tee pealt tagasi toob.
l
leinan/ 3. aprill 2018 10:53
tean küll, mis on surm, aga ikka ei usu... tule tagasi, ma palun...
a
Aitas/ 3. aprill 2018 10:48
hädas väga paljusid peresid ja tegi õnnelikuks paljusid lapsi, aga Tema lapsed ja pere on sellises olukorras kõige õnnetumad siin maamuna peal. Nii kurb tunne on sees.
1
12332/ 3. aprill 2018 10:47
Ei suuda siiani uskuda seda. Vahepeal valan pisaraid ja järgmisel hetkel tundub nagu midagi poleks tegelikult juhtunud. Lihtsalt selline asi pole võimalik. Kõik on täiesti ebareaalne. Miks on elu nii ebaõiglane? Miks peavad alati kannatama need kõige kõigemad? Kisub juba Venezuela seebikate stsenaariumi poole, seal alati saavad kõige paremad surma ja halbadega ei juhtu midagi. Signe tegi teistele palju head ja kodutunnet, kuid tema enda pere kodutunne on nüüd põhimõtteliselt igaveseks kadunud. Kas kellelegi astuti kannale, et selline tasu kogu siiruse ja heatahtlikkuse eest? Ise ma naudin talve ja eriti meeldib tuisuste ilmadega sõita, lihtsalt kulgeda. Aga nüüd vist peab talvi ka vihkama hakkama. On siis vaja iga natukese aja tagan midagi maha pudistada ja vaadata kui mitu inimest sel korral avarii teeb ja surma saab. Tõesti jääb kohati selline tunne nagu kiuste üritab keegi meid koguaeg kiusata ja proovile panna. Olen vaadanud Youtubest väga palju videolugusid inimeste üliränkadest õnnetustest ja imelistest taastumistest. Miks meil pole selline asi võimalik? Eesti oleks nagu mingi needuse saanud. Ootasin ja lootsin nii väga, et ehk on meil ka selline imelugu lõpuks ometi võimalik. Aga ei, siin peab ikka kohe negatiivsed mõtted pähe võtma, sest teistsugused variandid pole siin lihtsalt võimalikud. Alates õnnetuse hetkest vaatasin igapäev mitmeid kordi lehti ja FB, et leida head infot. Lausa mitu korda tunnis sirvisin kõiki meedia väljaandeid, et ometigi mingi positiivne märk oleks Signe kohta. Iga kord lehti avades oli muidugi väga suur hirm ka, selle kõige koledama uudise ees. Sõidan igapäevaselt autoga umbes 200km ja igapäev mõtlesin Signele. Kogu see avarii asi on ka kummaline. Loodetavasti õigepea saab selgust kuidas ja miks kõik just sedasi toimus. Kuigi tegelikult see ei muuda enam midagi. Kuid siiski. Autod olid nii imelikest kohtadest löögid saanud. Siinsamas olevat olnud autod ninapidi koos, aga millal või mis nipiga jõudis Signe auto ka haagist kraapida. Signe jääb meelde oma laheda riietumisstiiliga. Kandis kõike väga maitsekalt välja. Tema siiras ja pehme hääl. Tema päikseline sära. No miks küll oli seda kõike vaja? Pool elu oli veel ees....
k
Kurb/ 3. aprill 2018 10:47
Puhka rahus, imeline inimene!
s
Signe Sinust jäi maha ilus ja armas mälestus/ 3. aprill 2018 10:43
Signe Sa olid Eestimaa rahvaid ühendav; oskasid igaühe südamesoppidesse pugeda; olid meile kõigile äärmiselt vajalik ja kallis! Mälestus Sinust ei kustu ja küllap nagu eilne saade kohtuvad SINUGA paljud, kes peatselt kevades näevad ilusaid LIBLIKAID. Puhka rahus.

k
kurb.../ 3. aprill 2018 10:42
Sõnu ei ole. Tundub, et kurbasid lugusid tehes tõmbas endale ja oma lähedastele väga kurva ja traagilise asja ligi. See saade peaks teise saatena uuesti sündima, et meie maa lapsi hädas aidata. Siin on miskit mäda. Tuleb leida teine tiim ja Nilov on oma ahnusega üle piiri läinud. Väga kahtlane. Aga Signest on kahju ja lapsed....
k
kurb!/ 3. aprill 2018 10:39
Eile saadet vaadates oli mulgi imelik tunne sees, kui kuulsin Signe viimaseid lauseid. See kõik tundus kuidagi kummaliselt nagu hüvastijätt...
e
ee/ 3. aprill 2018 11:24
Jah ma panin ka tähele ja lisaks need laused olid tavapärasest pikemad ka (2 min 38 s). Võrdluseks tuua 2 eelnevat saadet siis on 1 min 55 sekundit ja 1 min 30 sekundit.
O
10:39-le/ 3. aprill 2018 13:20
Olge liikluses ettevaatlikud, libe on---seda ta ütles ühes eelmistest saadetest lõpus.
j
janek/ 3. aprill 2018 20:40
Jah tõesti see üllatas mind et oli nii pikk kõne.see oli südamlik kuid oli nagu hüvastijätt inimestega kes teda armastasid ja austasid.See on äärmiselt kurb ja traagiline,et teda enam ei ole
a
Ain/ 3. aprill 2018 10:39
Meeletult suur kaotus tervele Eestile! Maapealne ingel ja headuse kehastus on lahkunud!
Siiras kaastunne Signekese perele, lähedastela ja “Kodutunde” imelisele perele! Leinan koos Teiega!
m
maamees/ 3. aprill 2018 10:15
Väga kurb uudis.Kaastunne lähedastele.Aga palun näidake kõik saated ära,ärge jätke pooleli.Tean kindlalt ühte peret.kellel veel tegemas olite.Signe väärib seda,et tema tehtud tööd kõik saaks näidatud.
a
AK/ 3. aprill 2018 10:09
...maailma lõpus on kohvik, kus lunagi kohtume kõik...
k
3. aprill 2018 10:05
Kõige kohutavam on, et kaks last jäid emata.
9
9.54/ 3. aprill 2018 09:54

e
Ei! see lihtsalt / 3. aprill 2018 09:41
ei tohtinud juhtuda!Signe pidi terveks saama.Kurb,väga kurb !
m
Markus Boisen/ 3. aprill 2018 09:39
e
Endine Afganistaani sodur/ 3. aprill 2018 09:36
Arvasin ise ka, et minul pole enam mingeid tundeid. Seda uudist lugedes tulid pisarad silma. Vaatasin ikka "Kodutunne" saadet ja see mida nad teevad ja saatejuht oma südamlikusega läksid isegi minule hinge. Signe nuttis ise vahest, kui teiste roomu nägi.
Puhka rahus, Ehk kohtume kunagi sealpoolsuses.
Tohutult kahju!
k
katz/ 3. aprill 2018 09:35
see oli küll nüüd üks väga väga kurb uudis.siiras kaastunne perekonnale ja lähedastele.
l
3. aprill 2018 09:24
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
p
pensionär / 3. aprill 2018 09:44
Ei nad istu ,leinavad .Meie peaksime ka seda tegema ,mitte siin targutama.
a
Anni/ 3. aprill 2018 09:55
Aga, ära targuta. Kui soovid, istu siin, loe ja mõtiskle. Kasvõi selle üle, kui üürike on elu ja kui õrn ta on. Ja kui kerge purunema. Leina. Loomulikult on kahju, et nii noor inimene pidi lahkuma, hingel on valus. Kaastunne perele, eriti lastele.Nagu laulusalm ütleb: aeg annab kõik teil tagasi, kuid emasüdant - iialgi.
v
Väga kurb./ 3. aprill 2018 10:43
Ma ei ole selles kindel. Oleks tahtnud ikka tema kätt hoida, temaga rääkida. Kas tõesti ei lubatud, eks arstidele oli selge, et ta siit enam välja ei tule ja oleks võinud väga lähedastele anda võimaluse tema juures viibida.
n
nõus/ 3. aprill 2018 10:51