3
fotot
Kristina Pärtelpoeg (Erakogu)

"Blogi on lihtne tööriist, mille abil võid teha ükskõik mida, alustades maailma muutmisest ja lõpetades oma poenimekirja jagamisega." - autor teadmata.

16. juunil jagatakse taas Eesti blogiauhindu. Praegu saavad blogijad end veel võistlusele reigistreerida. Õhtuleht esitas oma blogi kirja pannud kirjutajatele kümme küsimust ning tutvustab blogijad teilegi.

Kristina Pärtelpoeg (Erakogu)

Nimi, vanus, amet: Kristina Pärtelpoeg, 24-aastane, Aropi Manager

Bloginimi ja -aadress: Kristinapartel, snapchat/@kristinapartel

Lugejate arv päevas: 5000-6000

Kui kaua oled bloginud: 1,5 aastat

1) Kui blogiga alustada plaanisid, siis millised bloginimed laual olid? Kuidas sai valituks just praegune nimi?

Kristina Partel oli esimene ja ainuke valik kuna ma kasutasin seda nime kui ma elasin välismaal ja kuna Kristina Pärtelpoeg on liiga pikk siis mõtlesin, et see sobib ideaalselt.

2) Kas sul on teemasid, millel tahaksid avalikult sõna võtta, aga julgusest jääb puudu?

3) Kas kirjutad postitusi pigem öösel või päeval? Miks?

-

4) Kas oled mõelnud blogi asemel vlogida, sest blogimine on täna juba justkui eilne päev?

Ma polegi otseselt blogger vaid vlogger, ma teen snäppe kus ma näitan ja räägin enda elust. 

5) Kas Eesti pisikese turu jaoks pole blogijaid juba liiga palju?

-

6) Milliseid postitusi meeldib sulle kõige rohkem teha, kas jutu-, pildi- või videopostitusi? Miks?

Ma ei ole väga hea kirjutada ja sellepärast otsustasin teha videosi enda elust ja rääkida videodes oma elust jne.

7) Üks suur bränd pakub sulle väga head koostööd ja tahab kiitva postituse eest maksta väga palju raha. Tegelikkuses ei meeldi see toode sulle aga üldse. Kuidas käitud - kas pigem teed hea raha eest siiski positiivse arvustuse ära või kirjutad hoopis ausa arvustuse ning kaotad raha ja koostööpartneri?

Ma promon ainult neid asju mis mulle reaalselt meeldivad ja mis on minu peal toiminud.. ma tahan, et mu followerid saaksid usaldada, et kui ma promon midagi siis sellepärast, et see on hea. Mitte sellepärast, et ma saan raha selle eest.

Kristina Pärtelpoeg (Erakogu)

8) Mis on olnud kõige negatiivsem ja kõige positiivsem kommentaar läbi aegade sinu blogis? Kui palju läheb sulle korda (negatiivne) vastukaja, mida blogile saad? Kas võtad seda arvesse või ajad pigem ikka oma asja?

Kusjuures mu snapchatis pole mitte ühtegi negatiivset inimest, kõik on toredad ja armsad, elavad mu tegemistele ja toimetustele 100% kaasa pluss nad ütlevad mulle koguaeg kui ilus ma olen. Ma olen enda followeritega 100% aus ja räägin alati sellest mida ma pean tähtsaks.

9) Kui isiklik on liiga isiklik? Kas on mõni teema, millest oled juba hakanud kirjutama, kuid siis otsustanud, et see on liiga isiklik ning oled jätnud postituse avaldamata? Kui jah, siis mis teema? Kui ei, siis kas sinu arvates on mõni asi kirjutamiseks liialt isiklik?

Pigem peabki just avatud olema, sest mida rohkem sa räägid oma privaatsetest ja isiklikest asjadest seda rohkem on inimesed huvitatud ja loevad/ vaatavad su blogi. Mina räägin suhteliselt koigest suht avatult.

10) Kas sinu päris esimene blogipostitus on kättesaadav? Millise tundega sellele tagasi vaatad? Ehk jagad ka meiega.

-

Kuni 30.04 saab oma blogi Eesti blogiauhindade jagamisele kirja panna veebilehel eba.marimell.eu. Mais toimub rahvahääletus ning kõik saavad anda hääle oma lemmiku poolt. Tänavused Eesti blogiauhinnad jagatakse välja 16. juunil Tellisikivi loomelinnakus asuvas Vaba Lava teatrikeskuses. Üritus on mõeldud kõigile ja kohale on oodatud nii blogijad kui ka blogilugejad. Üritus on kõigile tasuta.

Jaga artiklit

9 kommentaari

R
Rassism on PATT  /   14:45, 22. apr 2018
Nii palju rassiste on ja halvustavaid mõnitusi! Nagu tema oleks süüdi et Jumal ta siia saatis!? Minu teada ei ole ta kellekile halba teinud, veel enam ei ole tema Eesti maksumaksja raha kulutanud vaid pigem ise maksumaksja.
U
Urmas  /   20:39, 21. apr 2018
Lugesin artikli läbi ja ei saa siiani aru, miks peavad need blogijad-vlogijad oma isikliku elu kogu maailma ette laiali laotama? Tähelepanu vajadus? Ja siis pärast kurdetakse, et öeldakse halvasti. No kurat, pole vaja olla nii avatud, midagi võiks ikka enda teada ka jääda. Need ...ijad võivad kunagi väga-väga kahjatseda oma kunagiseid kirjatükke või videosid, sest netiavarustesse sattunud värk ei kao kuhugi, kuigi võib jääda mulje, et peale kustutamist keegi midagi-kunagi enam ei näe, see on kusagil pilvedes tallel.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis