Foto: Kaspar Pokk
Kaspar Pokk 2. aprill 2018 09:57
Eestisse saabuvat lumesadu pidasid paljud inimesed küll esialgu aprillinaljaks, kuid nii see siiski ei olnud. Maha sadanud lumevaip põhjustas liikluses parasjagu ebamugavust, kui hommikused sõitjad avastasid paljudes kohtades eest lükkamata teed ja tänavad. Türi lähedal sõitis kehvade teeolude tõttu auto teelt välja.

Pidevalt juurde sadav lörts tegi nii liiklejate kui ka teehooldajate elu keeruliseks.

Paraku ei jäänud ka liiklusõnnetused juhtumata. Kella 8.45 ajal paiskus noore naise juhitud Ford Türi lähedal teelt välja. Türilt Rapla poole liikunud naine kaotas lörtsisel teel auto üle kontrolli, masin paiskus üle vastassuunavööndi teelt välja vastu liiklusmärki ning seejärel riivamisi vastu puid.

Fordis oli lisaks naisele ka väike laps. Kuigi esialgsetel andmetel kumbki vigastada ei saanud, viidi nad siiski kindluse mõttes Järvamaa haiglasse tervisekontrolli. Ühegi teise sõidukiga Ford kokku ei põrganud.

Avarii tagajärjel oli juhi uks kinni kiilunud, õnnetuspaigalt mööda sõitnud mees aitas ema koos lapsega autost välja, meedikute saabumiseni said nad abistaja autos soojas olla.