Nädala TOP

TOP 5 | Majonees ja mainekahju (3)

Elis Kusma, toimetaja, 30. märts 2018, 18:46
 
Pärast endise riigikogu liikme Jaan Kundla nn majoneesiskandaali võinuks arvata, et toidupoetšekkide hüvitamine maksumaksja raha eest on parlamendi liikmete peades kinnistunud kui miski, mida ei tasuks mitte mingil juhul teha. Ometi ei takistanud see majoneesiga oma mainet määrimast EKRE fraktsiooni liiget Arno Silda. Ebaeetilisuse uusi kõrgusi on aga vallutamas Mihhail Stalnuhhin, kes lasi mullu hüvitada 4331 euro ja 29 sendi eest enda kirjutatud lasteraamatuid, et neid praegustele ja tulevastele valijatele jagada.

Haiguskoldes kaitsetult

Vabaerakond haugub

Reformierakonda ja Keskerakonda kritiseerivate plakatite ilmumises avalikku ruumi pole midagi üllatavat. Konkurentide ründamine, juhtides tähelepanu nende vigadele, on läbiproovitud võte. Paraku nagu öeldakse – haukuv koer ei hammusta, ning senise pikaleveninud eetrivaikuse tagajärjel alla valimiskünnise kukkunud Vabaerakonnal vaevalt jätkub jõudu näksamiseks.

Tänased mured homse varna

Riigi kavatsus tuua politseitööle tagasi juba pensionile siirdunud, illustreerib hästi probleemi, mis on meil korraga mitmes valdkonnas: noori töötajaid ei tule peale. Ent kas sellega ei lükata suurema probleemi lahendamine mitte kaugemasse tulevikku – milline noor (ja üldse keegi) rõõmustaks vaat et surmani töötamise perspektiivist ja seda madalama palga eest, kui saaks erasektoris?

Ära kuku, tõuse ja sära!

Tunamullu kukkumiste tagajärjel tekkinud vigastuste raviks kulunud 25 miljonit eurot on tohutu summa. Võrdluseks: haigekassa aastane miinus on jäänud samasse suurusjärku. Ent kas lahenduseks on miljonieurone ennetuskampaania, nagu pakub riigikogulane Siret Kotka-Repinski, või saaks sellest kallis võitlus paratamatusega?

3 KOMMENTAARI

s
söör fon krat 1. aprill 2018, 13:15
Ekre on oma margi täis teinud. Ekret ei vali ükski normaalne inimene
m
Mis 30. märts 2018, 20:43
Mis oli selle artikli mõte? Elis Kusmal on vist loominguline madalseis?:)))
Loe kõiki (3)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee