Eesti uudised

Jaak Madison vabandab parteikaaslaste teo eest: isiklike toidukorvide hüvitamine kuluhüvitistega on inetu (119)

Toimetas Annika Erg, 28. märts 2018 18:24
Jaak MadisonFoto: Teet Malsroos
Riigikogu liige ja EKRE aseesimees Jaak Madison mõistab hukka kuluhüvitiste kasutamise isiklikel eesmärkidel.

"Üks põhilisi uudiseid hetkel meedias on kuluhüvitised ja nende kasutamine. Oleme erakonnana korduvalt öelnud, et nii kaua, kui kuluhüvitised eksisteerivad ja teised meie eelnõud nende kaotamiseks ei toeta, kasutame neid kas või sajaprotsendiliselt poliitika tegemiseks. Olgu selleks otsepostitused, ürituste korraldamised, koolilaste Toompeale toomised jms. Kuid see peab olema selgelt tööga ehk poliitikaga seotud kulu. Tingimusteta," rõhutab Madison Facebooki postituses.

Samal teemal

"Seetõttu on mul ülimalt kurb näha, et tihti lööb välja ka saadikute hulgas inimlik ahnus ja soov võtta viimast. Inimlikkus on inimlikkus, kuid selline asi tuleb hukka mõista, sest õigustust sellele pole. Inimlike vigadega saadikuid on paraku kõikjal ja tänane uudis näitab, et kahjuks ka konservatiivide seas. Mida ma tahan öelda, on see, et isiklike toidukorvide hüvitamine kuluhüvitistega on inetu ja seda tuleb selgelt välja öelda," seletab ta.

"Vabandan kõigi meie toetajate ja liikmete ees, sest tilk tõrva teeb kogu meepoti inetuks. Teeme kõik, et neid tilku ei satuks enam ühtegi, sest iga saadik peab mõistma oma vastutust ja kohustusi. Eriti veel peale kolme aastat tööd Toompeal. Ma loodan, et vastavad inimesed teevad järeldused ja võtavad ka vastutuse avalikkuse ees," lisab Madison.

Loe erinevate riigikogulaste kuluhüvitiste omapärastest kasutamisviisidest lähemalt siit.

Samal teemal

14.04.2018
Mida teeb Eesti eurosaadik 4400eurose kuluhüvitisega?
08.03.2018
TV3 VIDEO | Vassiljev Madisonile: Võim on nagu seks, kui sa proovinud ei ole, siis sa ei teagi, mis see on!
29.02.2018
Toomas Sildam: riigikogu liikmed on rumalad
28.02.2018
RIIGIKOGULASTE KULUHÜVITISED | Napsitamine europoliitikutega ja valijatega kohtumisele kartulikrõpsupakiga