Tšehhi politsei valduses olevatest piltidest tehtud fotokollaažFoto: Tšehhi politsei
Greete Kõrvits, Maarit Stepanov 27. märts 2018 18:33
Lõuna-Böömi politsei Tšehhis otsib taga viit eestlast, kes on hotellides ja külalistemajades omanike kulul tasuta head elu elanud ning arved maksmata jätnud.

Viis eestlast on 23aastane Annabel Pihtjõe, 36aastane Kalmer Ajaots, 30aastane Raul Hermann, 22aastane Margaret Leppik ja üks 33aastane naisterahvas, kelle nime pole öeldud ja kelle fotot Tšehhi politseil ei ole. Teadaolevalt sõidavad tagaotsitavad Škoda Fabia marki autoga, mille numbrimärgiks on 248 MLC.

Tšehhi politsei palub teavet otsitavate isikute asukoha ning võimaliku liikumistrajektoori kohta ja tänavad koostöö eest juba ette.

Siinse Politsei- ja Piirivalveameti sõnul on info nende inimeste kohta laekunud ning Tšehhi politseiga tehakse igakülgset koostööd.

Postimehes 2005. aastal ilmunud artikli põhjal on Raul Hermann endine Puiatu erikooli õpilane. Sotsiaalmeedias süüdistatakse Margaret Leppikut pettustes kauba interneti teel müümisel.

Kommentaarid  (49)

Reisisell 3. aprill 2018 17:43
Homne päev pühin eestimaa tolmu jalgelt koos ustavate sõpradega kes naudivad elu luksust. Meidki on viis aga üks neist pildile ei pääse. See ongi reaalsus, kõige ebafotogeenilisem jääb pilti tegema. Mis saab ka meil mullivanni ja maasikate vastu olla. Südamest loodan, et valin nendega sama hotelli siis teen neile joogi välja .... või noh panen toa arvele :D
Sotsialist 3. aprill 2018 17:41
Selle asemel, et siin kommentaarides vinguda. Võtke noortest ettevõtjatest eeskuju ja minge nautige lux hotelle üle kogu euroopa . Nad tegid teile ainult teene, näitasid tee ette ja teie minge tehke järgi ausad kaasmaalased. Siseakadeemia võtab endiselt kanditaate vastu. Aga ainult tublisid ja hakkajaid nagu teie.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS