Eesti uudised

Eestlased maksavad üha aktiivsemalt mobiiliga (1)

Toimetas Silja Ratt, 27. märts 2018, 14:17
mTaskuFoto: Telia
Eestis loodud mobiilimakseplatvorm mTasku muutub üha populaarsemaks ning veidi enam kui nädala eest ületas mTaskuga tehtud maksete summa miljon euro piiri.

mTasku esimene maksetehing toimus 11. novembril 2016 ning siis oli tegu mobiilimakse platvormi testimisega. Nüüdseks on mTaskuga sooritatud üle 400 000 maksetehingu ning kõigi ostutehingute kogusumma ületas 18. märtsil miljoni euro piiri.

Samal teemal

„mTaskul on Eestis juba 16 000 kasutajat ning nende arv kasvab iga päevaga. Ilmselt on järgneva miljoni täitumine lähikuude küsimus. Hiljuti hakkas mTasku lahendus tööle Tallinna Kaubamajas ja Selverites üle Eesti, mis on märkimisväärselt kasvatanud nii mTasku kasutajate hulka kui ka mobiilimaksete kogusummat,“ ütles Telia Eesti ärikliendiüksuse direktor Tarmo Kärsna.

mTasku võimaldab mobiili vahendusel pakkuda kaardimaksetehinguid ning tulevikus sisaldab mTasku ka teisi tänases tavarahakotis leiduvaid väärtuslikke teenuseid nagu kliendikaardid, kinkekaardid, ühistranspordi- ja läbipääsukaardid, e-kviitung ning e-dokumendid mobiilsel kujul.

mTasku on justkui mobiilne rahakott. Lahenduse saab oma nutitelefonile alla laadida Apple Store ja Google Play rakendusepoodidest ning seda saavad kasutada kõigi Eesti mobiilsideoperaatorite kliendid.

mTasku lahendusega saab täpsemalt tutvuda SIIN

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee