Petitsiooni üleandmineFoto: Teet Malsroos
Toimetas Silja Ratt 27. märts 2018 12:26
Teisipäeval kell 12.00 anti riigikogus Eiki Nestorile üle 2000 Valgamaa kodaniku allkirjastatud petitsioon Valga haiglas sünnitusosakonna sulgemise vastu ning sünnitusabi osakonna töö jätkamise ning selle töö rahastamise jätkusuutlikkuse poolt.

Petitsioonile kogutud allkirjad andsid riigikogule üle Jevgeni Ossinovski ministeeriumi poolt, allkirjastanute esindajana Anastasya Kikkas ja riigikogu liige Märt Sults.

Samal teemal

Kommentaarid  (23)

iga 28. märts 2018 09:01
naine võib sünnitada ja sünnitada just kodu lähedal,miks mind sellises olukorras peab veel mitukümmend km.kuhugi vedama,ma tahan rahulikult oma tuttavas keskkonnas,oma tuttava arsti abiga selle lapsekese ilmale tuua,see aga,et riigil ei ole raha,see ei ole minu probleem,riigiisad hakake ka kokkuhoidlikumalt elama,
Nad elavadki kokku hoidlikult, palganumbrite suurenedes toetavad üks teist ja teine teist. 28. märts 2018 09:08
Rahvas on kuulekas niigi ja neil ka seal olymposel tegevust küllaga, iga teatud aja möödudes toimuvad toompea mängud. Kui V-Kreekas o-mängude ajal sõjategevus peatus, siis "toompeamängud" on õige raevakad, poliitilised laibad aina lendavad. Sünnitajad-emad otsigu ise koht, ehk jõuab kiirabi kojugi kutsuda?
A 27. märts 2018 19:48
Mahavisatud vaev sest nestor tunneb ainult kirillitsat ja sedagi üle ühe tähe.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS