Eesti uudised

FOTOD | Briti õhuvägi pakkus president Kaljulaidile küüti (13)

Denes Kattago, 27. märts 2018, 10:26
President Kaljulaid Briti transpordilennukis.Foto: Kersti Kaljulaid/FB
President Kersti Kaljulaid oli sunnitud tehnilise rikke tõttu lendama töövisiidile Ühendkuningriiki Briti transpordilennukiga. Briti õhuvägi pakkus riigipeale lahkesti küüti.

"Siis, kui lennukil on tehniline rike, aga õnneks on 55 britti samal ajal transpordilennukiga Ämarist koju minemas ja pakuvad küüti," kirjutab president Kaljulaid suhtlusvõrgustikus.

Eesti riigipea on kolmapäevani töövisiidil Ühendkuningriigis, kus lisaks kohtumisele kuninganna Elizabeth II-ga osaleb äriseminaril ja peab mitu avalikku loengut. 

Eile õhtul kohtus riigipea Eesti kogukonnaga Londonis. Täna külastab Kaljulaid kõrgkooli Imperial College ja peab loengu sõltumatus poliitikainstituudis Chatham House, kus räägib digitaalse üleminekuga toimetulekust.

Kolmapäeval kohtub president Kersti Kaljulaid Windsori lossis Tema Majesteet kuninganna Elizabeth II-ga. Samuti avab riigipea Eesti kaubandus-tööstuskoja korraldatud äriseminari, kus Eesti tutvustab Ühendkuningriigis asuvatele meediateenuste osutajatele oma majandus- ning õiguskeskkonda.

President peab samal päeval ka avaliku loengu kõrgkoolis University College London.

Lisaks annab riigipea nende päevade jooksul intervjuud Financial Times'ile, The Times'ile, BBC Raadio 4-le, Sky News'ile, Channel 4-le ja Läti TV-le.

Samal teemal

26. märts 2018, 11:42
GALERII | Briti kaitseminister Eestis: Putini ainus eesmärk on Ühendkuningriigi ja tema liitlaste vahele kiilu lüüa
23. märts 2018, 22:18
ARMAS KLÕPS: president poseeris koos "Seltsimees lapse" peaosatäitjaga
23. märts 2018, 15:50
FOTOD | President sõi juutidega leiba ja siis käis kloostris nunnadel külas!
22. märts 2018, 07:43
Kaljulaid soovib esitada Eesti Panga nõukogu esimeheks taas Mart Laari

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee