Eesti uudised

Merivälja kooli audit paljastas koolis ehmatavalt suure segaduse

Eesti Päevaleht, 27. märts 2018, 08:48

6 KOMMENTAARI

a
ABIPOLITSEINIK./ 27. märts 2018, 13:11
Tehke audit eesti vanglates, siis näete.
K
,,A,,/ 27. märts 2018, 13:10
Kas pole veel kohale jõudnud, kus me elame?
t
Televiisur tapab !/ 27. märts 2018, 11:39
Eks see selle teleseriaali ja UHVO halb karma olivad. Viimsi vunts aga hoolib !
o
on/ 27. märts 2018, 11:01
Eestist on saanud korrumpeerunud riik. Ametites on pereliikmed, sugulased, tuttavad, kooliõed-koolivennad. Niisugust omadele palga ebaausalt teenimist on ju paljude teistes koolides olnud ja on. Majandustöölisteks vormistati mõnedes koolides oma tudengitest lapsi, kes de facto kunagi
mingit tööd ei teinud jne. Ajalehtes on ametites oma praegused ja endised naised, omad ja kärgperede lapsed. Kui meedia inimesed ise igal sammul rängalt eksivad siis pole ju ühelegi kelmil ja vargal ka avalikustamise hirmu. Kui keegi veidigi tunneks huvi, millised petised või moraalitud on ajakirjanike endi lähisugulased või pereliikmed. Milliste seadusvastaste tegudega tegelevad. Kuu-uurijal oleks tööd üle pea. Õde ei vastuta õe mustade tegude eest, või vend venna oma eest. Eks ole.
o
Oioi!/ 27. märts 2018, 10:45
Miks koole nii vähe kontrollitakse?Kes seal töötavad, kes kellele alluvad,kuis raha asjad liiguvad?Kas Haridusametis on veel vähe inimesi, nõunikke, spetsialiste, muidu tegelasi j.n.e. Kord on ikka nii käest ära , see käib ka haiglate, vanadekodude, lastekodude kohta.Kui tööga hakkama ei saada, tuleb juhid välja vahetada, palk on neil väga suur.
m
Mh/ 27. märts 2018, 10:12
Huvitav, et terve riigikogu seltskond on omavahel sugulussidemetes ja ei ole miskit probleemi, aga kool on ju riigikogu väiksem väljaanne ja seal on see miskipärast keelatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee