"Kuuuurija" ja Katrin Lust tõi täna televaatajani kurva loo 91-aastasest vanaprouast Nellyst, kes jääb ilma kogu oma varandusest, sest usaldas pimesi petturit.

Katrin Lust sõitis koos saatetiimiga otse Kolga külla, et uurida, mis täpselt juhtus. Kas tõesti on keegi suuteline petma 91-aastast vanaprouat, et ta enne surma oma kodust välja aetakse. Petetud Nelly räägib, kuidas ta usaldas oma ellu esmapilgul armsana ja tõepoolest usaldusväärsena tunduvat Sirlit.

Sirli viis heas usus Nelly notarisse, et sõlmida seal temaga täisvolikiri. Ühel päeval leidis Nelly oma postkastist võlateate, et tema nimel on võetud erinevatest laenukontoritest 86 000 euro eest laenu. Kõige tipuks oli Sirli pantinud Nelly kodu.

Kõigest mõned päevad enne saate eetrisse laskmist tuli "Kuuuurijale" vihje, et Sirli tegutseb Balti Jaama turul. Terve tiimiga kohale tormates leidis Katrin Lust eest tõepoolest kurikuulsa Sirli, kes müüs seal erinevaid kudumeid ja siidist salle.

"Kuuuurija" andis Sirlile veel viimase vastulause võimaluse. Katrin Lust oli imestunud, sest tal pole kunagi sellist vastast intervjuus olnud. 

Vaata täispikka intervjuud Sirliga allpool!

Jaga artiklit

344 kommentaari

H
hoitja   /   16:18, 29. märts 2018
olen hoitnud vanureid 9 aastat . kahjuks kasutatakse vanureid ära vaga palju (sugulased , naabrid , lapsed.... ) soomes ònneks nii ,et kui tekkib kahtlus ,siis hoitja saab pyyta arsti tòendi ,kui järjes vanur on ja kas vajab ametlikku asja hoitjat väljaspoolt , keda siis valvatakse , kuidas se asju hoiab ! vanuril pole siis alkirja òigust ilma seda (etunvalvoja ) asja hoitaja . pole veel vastu tulnud et oleks peale seda kedagi petedud . ka sugulane saab se olla , aga igast väljaminekust PEAB olema tsekk , kuhu raha läheb !!!
P
Papagoi Sirli Vadi, kes kannab nüüd nime, Sirli Maribelle Roosnõmm  /   16:17, 28. märts 2018
Miks inimesed nime muudavad?
Paistab veel laulja ka olevat - FB:s "Lood mida esitan on eesti, vene, inglise ning soome keeles. Seega olen valmis pakkuma rõõmu laiemale publikule." Sirli Vadi - In The Arms Of An Angel - hea lugu teema juurde.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis