väga kriminogeenne riik, kus 2/3 rahvastikust on mingil moel karistatud. Arvan, et iga 7-s, kes tänaval vastu tuleb on reaalselt istunud ja ei saa ka aru, mille eest seaduse tegijad palka saavad. Või on asi kohtunikes?
sibab looduses rahulikult ringi, kuni peale ei astuta või kui kõht tühjaks läheb. Sellel tähemärgil on natuke rohkem õnne, kui lihakombinaati saadetavatel sõnnidel, sigadel, kassidel ja koertel, aga varsti süüakse ka siin mittekohalikke satikaid!
Ei saa aru,kuidas on selliseid naisi, kes lasevad mingil meesmonstrumil ennast alandada ja šantazeerida? Ehk võiks koolis õpetada tüdrukuid enda eest seisma? Üks tund sellest rääkida pole ehk palju?Tänu sellistele lambukestele saavadki ju rusikakangelased rusikatega vehelda. Kõige jälgimad tüübid.
pole veel ükski normaalne vaatamata jäänud. Kui on vaatamata, ju siis pole normaalne. Vähekenegi normaalsete meeste pärast käib tihe rebimine, usu mind.
kurjategijad peavad jääma anonüümseteks. Nende fotosid ei tohi avaldada. Sest nende hihg võib haiget saada. Kes on mingi süütu rumalusega hakkama saanud, nende fotod avaldatakse ja sinna juurde koguvad ässitavate pealkirjadega artiklid kuude viisi kommentaariumid sadu klikke, et ajakirjanikud palka saaksid ja süütud inimesed mutta tallata. kommentaariumid sadu klikke, et inimest saaks räigelt mõnitada. See on eesti ajakirjanduses OK.
tuleks lihtsalt seda ressurssi, mis ühele vangile ette nähtud vähemalt neljale jagada. Siis ei oleks vangla nagu hotell, köigi mugavustega. Varem ikka öeldi, vee ja leiva peale.
pilti ei tohi avaldada, isikuöiguste rikkumiene oleks. Ja avaldamise eest satuks kohtu alla ja saaks ikka kohe koraliku karistuse. Ilmselt karmima, kui kurikael.