Lugejakiri

Lugejakiri | Miks ei osata tänapäeval end ahistamise eest kaitsta?

M., pensionär, 26. märts 2018, 18:41

35 KOMMENTAARI

m
meditsiinihuviline/ 10. aprill 2018, 08:37
Sõnakasutus võitlemine - unusta see sõma ja kõik hakabki muutuma. Miks näitlejad peale tuhandekordset sõnakasutusi hakkavad elus muutuma. Muuda sõnakasutust ja proovi aru saada , miks seda sõna peale surutakse ja lahendusi pole kuskil.? Võitlusesse on meid lükatud ja võitlemegi. Aga psüholoogid saavad käsi rõõmust hõõruda ja sõber suur tablett, mis aitab rahustada ( neid saavad siis vanemad ,kannatajad ja rõõmuenergiat tunnevad ahistajad , nende serotomiini tase laes)
g
gg/ 9. aprill 2018, 08:43
millest siis see kohutav ahistamine. Naised on ise selle liikumise algatanud oma käitumisega, kogu ahvatlemine,suhtlemine piiri peal, naised lubavad kõike , näitavad kõike, et keeldudes ülbitseda ja jalge alla tallata. Peale on kasvanud põlvkond mehi, kes ei oska selles segaduses ja sõjas märgata piiri, mis tõuseb äkki julmalt nagu müür ta ette. Ilus, ilus, ja äkki kole...
o
29. märts 2018, 22:55
osatakse paremini, kui varem, aga varem ahistamistest ei kirjutatud, polnud "kirjutusvahenditki" (loe: internetti). ...Noh ja nagu isegi tead oli nõuka aja kõik "kõige paremas korras".
Kulla autor, kui ahistamine näeks välja sinu kirjutise moodi, siis ahistamist poleks olemas.
Miks sa üldse arvad, et kogu elu joondub selle järgi, kui keegi sinu pingile istus ja kuidas istus...elu on väga palju vanem, ta on palju julmem ja väga palju õnnelikum. Vi ennast eluga kurssi, saa sellest õnnetust päevast üle! See päev oli sinu jaoks õnnetu, mis tähendab, et keegi mölakas rikkus sinu inimõigusi. Saa üle ja tunnista, et mitte sina ei käitunud perfektselt, vaid see ilalõug kõitus valesti.
Teemaks ongi jobude valestikäitumine, mitte ohvri 150 valestikäitumist versus 1 õige.
Andesta endale su mitte nii ja naa käitumine, valesti käitus see nõme tüüp ja ta on vägagi surnud.
o
/ / 27. märts 2018, 12:01
olid ööklubis väljategija ja said selle eest tasugi. Eks ela siis ideaalset pereelu kellegagi neist.
i
ideaalne pereelu,/ 27. märts 2018, 18:46
niisugust asja pole olemas.
n
29. märts 2018, 22:01
No eks sa kellegi neist võtma pead. Milles kõrvalised naised süüdi on? Sa oled ju määritud ja rikutud.
r
Raivo/ 27. märts 2018, 08:06
Kui sa ennast kaitsed puudub võimalus aastate pärast kuulsaks saada
m
Mis, Sa ,autor, seda valusat tõtt ainult/ 26. märts 2018, 22:58
sellele noormehele ütlesd? Võinuksid avaldada kuulutuse kohalikus lehes, oleksid säästnud paljusid poisse oma kergemeelse elu viljadest.
w
wtf?/ 15. aprill 2018, 16:39
osavast käigust ei saanud aru või?
j
jep,/ 26. märts 2018, 22:39
see pensionär on ikka väga naiivne. Sellist ahistamist, et istus pingile, ning tegi nilbeid vihjeid, oskavad kõik läbi näha. Sellised teemad pole ju näiteks tulnudki.
Mis sel pensionäriproual viga on, et ta teemat kohe üldse ei hooma? Nagu mingi lilleke uduses katseklaasis! inimene on vanaks elanud, ajalugu õppinud raamatuid lugenud ja filme näinud, aga ikka veel LILLEKE UDUS ning aru ei saa, et kõige jubedamad näited on hoopis minevikku jäänud, kui keegi ei küsinud, kas tahad äkki varjus raamatut lugeda:) No ei ole võimalik. Vanurid lähvad tõesti lapseks kätte ära, kahjuks. Hoia taevane me mõistust, ära manduda lase, ma väga väga palun!
v
Vabandust,/ 26. märts 2018, 21:44
olen juba 60 pensionieelik. Olen pidanud kahte naist, neist viimasega 25 aastat koos. Kahe naisega kokku 4 last ja vanaisa staatus samuti käes. Elus olnud kaheksa armukest ja nendestki kaks võtsid seemne omaks. Elus olen nagu ühtteist näinud ja läbi elanud aga mis see ahistamine on mitte aru ei saa. Ehk on mõni naissoost olevus kes mulle lühikursusena ahistamise olemuse selgeks teeks.
l
lühikursus/ 26. märts 2018, 22:15
1.Kui sa teed tänaval alandavaid komplimente võõrale: ILUS (mis iganes veel) t.i.s.s või t.u.s.s. Veel hullem, kui võõrast käppima lähed ja avalikult häbistad. 2. Töö juures eeldad, et naistreiial peaks meestreialitele kohvi keetma, nõusid koristama ning väiksema tükitöötasuga leppima, kuna on naine.
Katsu inimesena käituda, ära tee seksistlikke nalju ja "komplimente" avalikult teiste ees!
Sa võid ju naise kehavõlusid kiita, kui ta voodisse meelitanud oled, või naiseks võtnud, või armukestena suhtlete.
Kujuta hetkeks ette, et oled autoriteetne firmajuht (no tõeliselt kohe), sa delegeerid töös, kontrollid, "pood ja lased"..., sulle kindlasti ei sobiks, kui mingi väheharitud pimm kollektiivi ees kanni patsutaks või emmi sikutaks.
No et, kõik jäägu siiski konteksti raamidesse, sulle ei sobiks, kui sekretär, sind direktorit kelneriks sunniks...nii ei sobi igale võõrale, kui teda prostituudina kohtled, või naisinseneri ettekandjaks köögitööliseks "ülendad".
Intelligentsele mehele pole see mingi arusaamatus, oskavad käituda küll ja ei ahista, isegi soov puudub..., mis ei tähenda, et ta kuidagi aseksuaalne oleks. Naised ajavad teda taga, et seksi saada.
No aitasin, kuis oskasin. Kui ei aidanud, siis egas ma kõiki maailma poegi ka ju kasvatama pea. Katsuge ise ka ikka hakkama saada:)

m
mehed ootavad vastuteenet !!!/ 26. märts 2018, 21:44
Kui vanasti mees kõrtsis sulle välja tegi, ei pidanud naised teda siiski kohe hirmus rahakaks, vaid sellega see mees andis mõista, et sa talle väga meeldisid. See aga ei tähendand, et pead end kohe käperdamiseks letti lööma. Ega mehedki seda oodanud. Kui välja tegemise eest kohe voodisse ronisid peeti sind l....ks. Ja kui see kuulsus juba oli, siis sind enam keegi normaalsetest meestest ei tahtnud.
m
miks / 27. märts 2018, 18:41
peaks mingile piprale niisama välja tegema?
e
29. märts 2018, 22:08
ei tea ühtegi põhjust, miks sinusugune üldse välja käima peaks, kui raha pole ja tilulilu poolevinnane ning ise ajuinvaliid?
Jumala pärast, ära sina küll kellelegi välja tee! Mõni sinusugune L.O.L hakkab veel poegima selle joogiannuse peale, kuigi mõlemal teil niigi LIIGA kehv geneetika, latsed lollid ja paljad tulevad.
e
29. märts 2018, 22:11
ei tea ühtegi põhjust, miks sinusugune üldse välja käima peaks, kui raha pole ja t.i.l.u.l.i.l.u p.o.o.l.e.v.i.n.n.a.n.e ning ise a.j.u.i.n.v.a.l.i.i.d?
Jumala pärast, ära sina küll kellelegi välja tee! Mõni sinusugune L..O..L hakkab veel p.o.e.g.i.m.a selle joogiannuse peale, kuigi mõlemal teil niigi LIIGA kehv geneetika, latsed l.o.l.l.i.d ja paljad tulevad.
s
sest keegi/ 26. märts 2018, 20:45
ei ahista ja lõpetage see näitlemine.
m
matsu/ 26. märts 2018, 20:29
Iga ahistamine ei ole seksuaalne ahistamine.
Aga ahistamist esineb igasugusel kujul ja ka inimesed tajuvad ja tõlgendavad seda erinevalt.
r
reku/ 26. märts 2018, 19:46
Isegi süvenenud jälgimine on ahistamine, ja olgem ausad, naistele see meeldib. Olen 100% kindel, et naised muutuvad lausa õnnetuks, kui mehed neid ei vaataks, kiitusi ei avaldaks, ja igal sammul läheneda ei üritaks. See ahistamise juttu on välja mõelnud teatud grupp nn mutikesi, kelle aeg on lihtsalt möödas ja tunnevad kadedust.
a
asi on ka selles/ 26. märts 2018, 19:40
kas mõjub või ei mõju, kas ollakse ahistajaga samal tasemel ja elatakse siis väga ja kaua aega seda üle või on niivõrd teine suhtlemise tasand, et õieti mõju ei tekigi, ununeb kui igasugune muu ebameeldivus. Arvata võib, et siia võiks kuuluda enamus sellistest juhtudest. Kuid muidugi mitte kõik.
n
naised on/ 27. märts 2018, 18:40
ennasttäis tuimad kuivikud, tulge ahistage mind, meesterahvast, see ei võta minult tükki küljest. Aga see kõik näitab, et naised ja mehed ei sobigi tegelikult kokku.
v
Väga vahva, peale selle õige/ 26. märts 2018, 19:18
Lugu meedlib mulle üliväga. Alati on onud naisi, kelle kuuldes mehed rõvetsevad ja kes lasevad ennast käperdada. Need, kes pole seda tahtnud, on alati leidnud võimaluse seda ligitekkujale teada anda. Kui on tõepoolest tegemist hullunud vägistajaga, mida enamik mehi ei ole, siis aitab politsei. MIks tänapäeval on otsutatud, et naised on nii rumalad ja kaitsetud, et ei suuda ennast kehtestada, selle sesiukoha poliitlisest korrektsusest ma aru ei saa. Ainus ratsionaalne iva tundub olevat see, et anname üha rohkem vastutust riigile.
A
:)/ 26. märts 2018, 19:26
Aga miks mehed on siis nii kaitsetud ja rumalad, et ahistama hakkavad? Miks ei osata tänapäeval ennast ahistamismõtete eest kaitsta? Nt lähed vabatahtlikult ravile, kui ei suuda teist inimest piisavalt austada ja temaga aupaklikult suhelda.
V
(:/ 26. märts 2018, 22:06
Vaadake, ta esitate siin soovi, et kõik meessoost inimesed oleks targad ja tasakaalukad. Kui kõik naised seda oleks, siis ei oleks niikuinii ahistamine ettekujutatav. Inimesed lihtsalt ei ole ideaalsed, enamik ei ole. Nõuda eelkõige meestelt vastutust, naistele aga anda eelkõige õigused on seksistlik. Naised ei ole ei rumalamad ega nõrgemad ja passiivne võrdõiguslikkus ei ole reaalne.
n
26. märts 2018, 22:17
no mehed võiks ikka naistest targemad olla oma 10% suurema ajuga.
e
ei, ei tohi/ 27. märts 2018, 10:28
siis oleks ju ebavõrdsus ja kisa eeter jälle täis.
e
elukogenud penskar/ 27. märts 2018, 18:36
kahjuks võin tunnistada, tarku naisi on väga vähe, otsi nagu heinakuhjast nõela.
m
27. märts 2018, 21:59
ma pole suutnud välja mõelnud ühtegi põhjust, miks üks l.o.l penskar targa leidma peaks. Ta ei tunneks tarka äragi ju.
a
armsam/ 26. märts 2018, 18:54
Aastat 40 tagasi armastati, kedagi ei ahistatud, mis siis nüüd lahti on?
a
27. märts 2018, 04:48
Ahistamisest arusaamine on muutunud, piirid on muutunud.
e
Elust enesest/ 27. märts 2018, 04:59
Armastusest on tänapäeval vähe järgi. Kooselu on tänapäeval lihtsalt äri. Mees saab seksi, naine kaupa (kodu, asju, lilli). Lapsed tulevad kas kogemata (rongaisade rohkus) või siis naine lihtsalt tahabki väga last saada. Aga armastusest enam väga lapsi ei tehta ja koos ei elata.
p
Pole see asi oskuses/ 26. märts 2018, 18:47
Asi selles, et alguses ei taha keegi rahakoti vastu seista, ikka mõnna ju kui keegi välja teeb, restosid mööda veab jne. Isegi suhtes naised valetavad end vallaliseks ja jõlguvad mööda lokaale, et leida rahakaid mehi, kes välja teeks, siis kui mees aga soovib ka vastuteeneid siis on hala lahti.
Eesti naised, mitte ahistamine ei ole probleem.
Sellised naised oleks naissoost 20a eest välja tõugatud kel ei au ega häbitunnet ei ole.
j
27. märts 2018, 12:26
jälle üks tüüp ei jaga matsu.
Aga see eest lausa tungivalt teab mehena, mis naistele meeldima PEAB.
Pista oma restod sinna, kus nad juba niigi on! Pole sa veel kedagi mööda restorane vedanud, kuna sul rahasõltuvus, aga raha pole.
p
portaalid/ 27. märts 2018, 18:33
naiste kuulutusi täis: kes viiks sööma? Vaesed näljased :).
v
27. märts 2018, 21:56
vat seda ma ei tea, kõhutäit portaalides ei otsi. Nagunii ju mehed näljasemad, kel armastus kõhu kaudu käib, aga naised peaks siis nagu tõmblema...,aga tõesti ma ei tea, pole kuulutanud ega kuulutust lugend. Olen elu kuidagist lihtsamalt võtt, kõtu täis, samas väga ei pinguta ka toiduga võrgutamises. Ma kujutan hästi ette seda kuulutamise äri, kaks heidikut kuulutavad, pärast üks teeb süüa, aga söönu pröökab, et naised aina söövad:)
No mis ma ikka öelda oskan? Peaks vist lohutama sind, aga tahaks hoopis teisi lohutada, kui tore oleks elu kibestunud ahnete näljasteta. Kasu nad ei too ega loo, ainult mürgitavad oma hiiglasliku vaba aja vältel.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee