Klipp Facebooki postitatud videost (Kuvatõmmis/Suhkrumoll/Facebook)

Laupäeval vastu pühapäeva jäid Tallinna pubi Suhkrumoll töötajad ilma oma jootrahast – turvakaamera videolt on näha, kuidas külastaja varastab baariletilt tipipurgi ja kõnnib siis minema.

Tallinna vanalinna populaarse pubi Suhkrumolli Facebooki lehele ilmus video, kust on näha, et tumedates rõivastes ja tumedate juustega meesterahvas seisab pikalt baarileti ääres.

Ta vaatab ühele ja teisele poole, veendumaks, et keegi ta järgnevat tegu tähele ei paneks. Kaamerasilm võtab aga kõik üles! Postitatud videost on näha, et mees haarab jootrahapudeli, pistab selle põue ja väljub siis baarist. 

Videopostituse juures küsib Suhkrumoll: kas keegi tunneb vargapoissi?

Vargus leidis aset pühapäeva varahommikul pärast kolme.

Jaga artiklit

24 kommentaari

K
kaamera  /   13:26, 27. märts 2018
jälle küllaltki tavaline turvakaamera pilt, hea veel et tavalist nokamütsi pole mis selle nurga päris mõttetuks muudab. kaamerad pole enam üldse kallid - jah see lae nurgas pasitab ilusti silma ja tavainimest lausa häirivad need, samas proff vaatab just alla ja paneb oma töönokatsi pähe ja palju õnne. ehk et pange mõni kämm ka näo kõrgusele, neid on igasuguseid ja selliseid et pealevaadates aru ei saa - las see laenurga cam olla ka aga lisaks mõni kasulik kaamera kah
A
ab  /   08:14, 27. märts 2018
Pole välistatud kokkumäng!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis