Kommentaar

Taavi Libe | Miks ma ei kustuta Facebooki

Taavi Libe, "Vikerhommiku" saatejuht, 25. märts 2018, 20:03

13 KOMMENTAARI

r
rashomon / 26. märts 2018, 20:18
Mina kasutasin kärsakladet vist kunagi 2 nädalat. Ja siis kui kolleegid Eesti Pärisorjade Muuseumist hakkasid arumutile kittuma mis on minu arvamused ja maailmavaated, ja mind selle eest vaibale kutsuti, keerasin selle pasakraani kinni. FB on saadanast!
k
ka skype/ 26. märts 2018, 14:36
kirjutasin tuttavaga skypis ja ta rääkis,et töökaaslasel juhtus tööl õnnetus.Mõne minuti pärast võttis temaga ühendust eestist kindlustusnõustaja ja pakkus kindlustust.Me ei olnud kumbki eestis(erinevates riikides),aga suhtlesime eesti keeles.Kas see on kokku sattumus?
m
Muigega/ 26. märts 2018, 13:39
FB on elu, nii nagu õlugi on elu. Ilma nendeta ei ole lihtsalt mingit elu. See on nii. FB-sse ei saa pinnapealiselt suhtuda. Asja tuleb vaadata iga mõttega. Kui esimesel korral ei saa pihta, siis tuleb korrata. Noh, nii kaua, kuniks saab pihta.
s
25. märts 2018, 23:08
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
t
tohoh/ 26. märts 2018, 11:23
Pereinimesed ei osta, müü, vaheta midagi, ei kaota ega leia rahakotte, dokumente, lemmikloomi? rääkimta reisigruppidest,spordi, huvialade gruppidest..
j
jaanus 1/ 25. märts 2018, 21:03
Tuleb aru saada, et oma Facebooki kujundab kasutaja ise - nii sõprade kui sisuvaldkondade osas. Näiteks paljud mu tuttavad teevad humoorikaid-edevaid isiksuse teste või küsitlusi saidil Nametests. Mina aga ütles mu viirusetõrje, et see ei ole erapooletu lõbustus, vaid sealt saadetakse viirusi või jälgimisprogramme ning ma ei näpi seda. Mõneks asjaks on Skype parem, mõneks Facebook. Mul ei ole jällegi Twitterit või taolisi asju.
e
ei saa aru/ 25. märts 2018, 23:09
Facebook kujundab ikka see kes seda omab, ehk siis ettevõte mitte kasutaja. Sina kasutajana oled lihtsalt kaup, sinu andmetega tehakse äri. Iga tasuta asi on kellegi poolt kinni makstud ja selle raha eest tahavad nad midagi vastu saada.
Kui inimene tahab siis ei saa keegi keelata teda kasutamast selliseid teenuseid. Aga inimesed peaks teadam kuidas nende järele nuhitakse, et teha adekvaatne otsus kas kasutada või mitte.
NB! google on rassismi toetav ettevõte. tehke katset ja võrrelge otsinguid "asian couple", "black couple" ,"white couple".
n
nuhitakse?/ 26. märts 2018, 17:55
no ja siis, kui ei tee midagi ebaseaduslikku? Lõin just googlesse sisse need sinu otsingusõnad ja ei leidnud midagi rassistlikku?
u
Uuno/ 25. märts 2018, 20:12
sa oled vist nii libe, et ei saa sellega hakkama!
p
pragma/ 25. märts 2018, 19:49
mina ka ei kustuta - mul pole seda..
keegi pole suutnud mulle veel veenvalt tõestada, et miks peaks mul seda vaja olema..
v
Vanaema/ 25. märts 2018, 21:01
Õige jutt! Mina küll ei tea, kust võtaksin aja sihukeseks suhtluseks... Kui on vaja sõpradele midagi öelda (või pildil näidata), siis on selleks e-post, skype või telefon. Mul ei ole tuhat sõpra...
v
vanaemale/ 26. märts 2018, 18:01
kõik inimesed ei viitsi kirjutada e-posti teel, kuna see rohkem pikkade kirjade jaoks. Kõik inimesed, eriti vanaemad ei suuda endale skype kontot teha ja telefoniga on ka see jama, et kui helistad, äkki juhib inimene autot, tõmbad tähelepanu kõrvale, juhtub avarii, on seda vaja? Mina käin harva FB-s ja sinna kirjutavad ka tuttavad vaid siis, kui vaja ja mina saan vastata, kui mul jälle aega ja sinna sisse vaatan. Samas olen mõne grupi liige ja tulevad teated. Jne. Pole midagi hirmsat.
r
Realist/ 26. märts 2018, 08:08
Nalajatilk,miks peaks üldse tõestama ,et sul on asja vaja mille vastu sul huvi pole ja kasutusoskus puudub ? Aga muidu FBs on võimalik suhelda inimestega kellel on sarnased huvid-selleks on erinevad grupid. FBs on võimalik jagada infot ja leida oma kadunud lemmikloom,jalgratas ,auto,sugulane,kunagine klassikaaslane või lähedane inimene. FBs on võimalik tutvustada oma toodet või ettevõtet jne.jne. FB on sinu isiklik info-ja shutluskanal mille kujundad täpselt nii nagu ise soovid.
Vanaemale niipalju,et nooremad inimesed juba ammu enam ei sobra kusagil e-postis ega oota skypi kõnet.Kõik asjad saab FBs ära ajada,ka videokõne !!! FB sõbralistis olevad inimesed ei peagi olema päris sõbrad.FB olemus ja toimimine on vaja endale selgeks teha siis saab aru millest jutt.Niisama pole mõtet lahmida !!!
s
Sama / 26. märts 2018, 21:41

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee