Eesti uudised

MEELIS ATONEN: Reformierakonna sisekirjad lekitas Holsmer! (20)

Ohtuleht.ee, 23. märts 2018, 18:13
Remo HolsmerFoto: Tiina Kõrtsini
Kuku Raadio saates "Nädala Tegija" vestles Meelis Atonen Hanno Pevkuriga. Muuhulgas tuli juttu ka hiljutistest sündmustest, kui Reformierakonna siselisti kirjad said Eesti rahvale nähtavaks  – saatejuht kahtlustas kirjade lekitamises Remo Holsmerit.

Kuigi Meelis Atonen kuulub samuti Reformierakonda, nimetas ta end saates passiivseks liikmeks. "Sellist Reformierakonna liiget, nagu mina, kes igapäevaselt poliitikaga ei tegele, on viimase nädala sündmused šokeerinud," tunnistas ta Pevkurile.

Kuigi juttu tuli Reformierakonna tegemistest üleüldiselt, puudutati ka olukorda, kui meediasse ilmus erakonna siselisti kirjavahetus. Reformierakonna esimees Hanno Pevkur väljendas saates selgelt oma pahameelt ning arvas, et süüdlane võiks igal juhul üles astuda.

Samal teemal

"Kui kellelgi on julgust neid kirju saata, siis võiks olla ka julgust öelda, et jah, mina saatsin," märkis Pevkur. 

"Võin öelda, Delfis on ju teada  – vanad korvpallimehed Holsmer-Soonvald jagavad infot ja on vanad sõbrad. Kui Delfis midagi ilmub, siis minu silmad vaatavad alati sinna poole," avaldas selle peale oma kahtlused saatejuht Meelis Atonen.

Süüdistatav, Reformierakonna liige ja riigikogu rahanduskomisjoni aseesimees Remo Holsmer andis Postimehele teada, et saatejuhi väited ei vasta tõele ning ta ei oska öelda, kust Atonen selle peale tuli, et tema kirjade lekitamise taga võib olla. 

Nädala alguses kirjutas Õhtuleht lekkinud kirjavahetusest praeguse esimehe Hanno Pevkuri ja arvatava järgmise esimehe Kaja Kallase vahel. Pevkur süüdistas Pentus-Rosimannust ja Randjärve salakampaanias, et Pevkur asespiikri kohalt maha võtta. Kaja Kallas vastas sellele soovitusega Pevkuril riigikogu aseesimehe kohalt taanduda.

20 KOMMENTAARI

a
Aitäh Atonenile, 24. märts 2018, 12:24
hea saade oli. Jõudu ja meelekindlust Pevkurile! Väärikus ja ausus on meie poolitikute hulgas küll üsna mittevajalikud mõisted.
o
Orava poiss 24. märts 2018, 07:02
Atonen on intrigant. Ligi on samuti viimasel ajal kahtlane.
Loe kõiki (20)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee