Karen McDougal intervjuud andesFoto: @AC360 / Twitter
Toimetas Greete Kõrvits 23. märts 2018 18:28
Endine ajakirja Playboy modell Karen McDougal ütles usutluses CNNile, et tal oli president Donald Trumpiga afäär. Naine palub Trumpi abikaasalt vabandust ja räägib, et puhkes nutma, kui Trump talle seksi eest raha pakkus.

Karen McDougal rääkis neljapäeval toimunud intervjuus, et magas praeguse USA presidendiga kümneid kordi. Nad olevat kohtunud sageli, vähemalt viis korda kuus ja suhe kestis kokku kümme kuud, 2006. aasta teisest poolest 2007. aasta kevadeni. President Trump eitab, et armuafäär aset leidis.

McDougal soostus CNNi Anderson Cooperiga rääkima kuna oli äsja kohtusse kaevanud tabloidlehe National Enquirer. Ta müüs enda loo avaldamise õigused Enquirerile, kuid leht ei avaldanud seda kunagi (National Enquirer on lisaks kõmulisele sisule ka otseselt president Trumpi toetav väljaanne - toim.). Lepingu järgi ei olnud Enquireril küll kohustust McDougali lugu avaldada, kuid naise sõnul anti talle eksitavat infot ning ta ei mõistnud lepingule alla kirjutades täielikult, et tema lugu võibki n-ö riiulile jääda.

McDougal usub, et National Enquirer jättis tema ja Trumpi afääri loo meelega avaldamata.

Kuid mis puudutab salajast armusuhet, siis annab McDougal mõista, et tegemist oli täiesti kahepoolse afääriga. Ta ei usu, et nende kohtumiste ajal Trump mõne teise naisega läbi käis - abikaasa Melania muidugi välja arvatud. Nende esimene kohtumine ei lõppenud naise kirjelduse järgi siiski meeldivalt: Trump pakkus talle raha ja naine keeldus. „Ma ei ole sedasorti tüdruk,“ olevat ta mehele selgitanud. See oli Trumpile meeldinud: „Ohoo, sa oled väga eriline!“ McDougali tunded olid raha pakkumisest sedavõrd riivatud, et teel koju puhkes ta nutma. Sellegipoolest afäär jätkus.

Kui McDougal reisis, et Trumpiga aega veeta, maksis mees talle hiljem sõiduraha tagasi. Seksuaalsuhetes, väidab McDougal, ei kasutanud Trump kaitsevahendeid.

Tagantjärele soovib McDougal Trumpi abikaasa Melania ees vabandada. „Mida sa sellises olukorras ikka oskad öelda... Peale selle, et andke mulle andeks. Andke andeks. Ma ei tahaks ise, et minuga nii tehtaks. Andke andeks,“ kordab naine pisaraid tagasi hoides. Tema sõnul lõppeski afäär temapoolse otsusega, kuna ta ei tahtnud enam süütundega elada.

Sel pühapäeval astub saates „60 Minutes“ üles pornostaar Stormy Daniels, kellele väidetavalt maksti, et ta oma romansist tulevase presidendiga vaikiks. Ka seda armulugu president eitab.

Karen McDougal Playboy jänku kostüümis Foto: Vida Press
Melania Trump Foto: Reuters/Scanpix