ÕL TV | Õhtuleht

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA

VIDEOINTERVJUU | KATI TOOTS: näeksin enda kõrval meest, kes on tugev nagu karu, et mina saaksin olla hoolitsev naine (123)

Anu Saagim | Video: Jörgen Norkroos, Tatjana Iljina, 23. märts 2018 22:37
Kati Toots; Anu Saagim; Hommikusöök staarigaFoto: Tatjana Iljina

„Võib-olla sellepärast mul ei olegi praegu meest, et olen liiga isetegija. Võib-olla mõjub meestele halvasti see, kui naine teeb asjad ära ise ja ruttu,“ naerab Kati Toots. Tema sõnul on tema jaoks lihtsamast lihtsam ise köögiseinu tapeetida, akutrelliga auku puurida või uut lampi elektrijuhtmete külge ühendada. „Pigem võtan kätte ja teen ise ära, kui ootan homset päeva lootuses, et keegi teine teeb.“

Perepeana kuluvad meistrimeheoskused Katile marjaks ära. On ju naise kanda majapidamine tema ja ta üheksa-aastase tütre Karolina Sauel asuvas kodus. See, et kõikvõimalikud majapidamistööd on Kati õlul, pole tema kinnitusel midagi uut. Ka siis, kui ta veel kolm aastat tagasi enda lapse isa, ärimees Jaan Tootsiga koos elas, hoolitses just tema selle eest, et nende suur ja imemaitsekas Keila-Joa maja korras püsiks.

Kati, kes on varem töötanud mitmes ajakirjandusväljaandes, teenib ka praegu leiba ajakirjas Nipiraamat. Sedapuhku tegeleb ta küll erilahenduste ja projektidega, mitte ajakirjanikuna. Unistab ta aga hoopis oma väikesest restoranist või kohvikust. Kui ta intervjuuhommikul Bravuuritarile oma kodus pannkooke serveerib, kiirgub temast nii rõõmu kui ka pealehakkamist: toogu tulevik mida tahes, Kati saab igal juhul hakkama.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.05.2019
ÕHTULEHE ARHIIVIST | VIDEOINTERVJUU | Jüri Aarma: inimene on terve siis, kui ta on ilma pragudeta
13.09.2018
VIDEOINTERVJUU | Selgeltnägija Cerli Sarv: selle õhtu tahtsin ma kohe prügikasti visata
25.05.2018
VIDEOINTERVJUU | Multitalent Tarvo Krall: „Tööaeg kaheksast viieni pole minu rida.“
21.05.2018
Francis Goya ja Ivo Linna annavad Eestis kolm kordumatut kontserti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee