EBAVÕRDNE: Peene nimega Riesenberg ei jätnud kolmapäeva hommikul valgele kaubikule vähimatki võimalust. Autojuhile jäi aga „paruni“ armust siiski hing sisse.    Foto: Teet Malsroos
Juhan Haravee 22. märts 2018 00:01
Rong oli just peatusest liikuma saanud, kui eile kella 8.40 paiku kõlas vali mürtsatus. Nimelt sõitis Sauel Elroni rongile otsa valge kaubik. Ilm oli ilus, päike lõõmas, raudtee mõlemale poole hästi nähtav. Kuigi ülesõidukohal pole tõkkepuid, põles fooris autojuhile punane tuli. Miks see ei hoidnud 1955. aastal sündinu kaubikujuhti tagasi, oli eile veel selgusetu. Mees viidi haiglasse.

Rong oli just peatusest liikuma saanud, kui eile kella 8.40 paiku kõlas vali mürtsatus. Nimelt sõitis Sauel Elroni rongile otsa valge kaubik. Ilm oli ilus, päike lõõmas, raudtee mõlemale poole hästi nähtav. Kuigi ülesõidukohal pole tõkkepuid, põles fooris autojuhile punane tuli. Miks see ei hoidnud 1955. aastal sündinu kaubikujuhti tagasi, oli eile veel selgusetu, Mees viidi haiglasse.

Alkohol polnud mängus, sest esialgsetel andmetel oli juht kaine. Ta oli ka selles õnnetuses ainus vigastatu. Rongis istunud seitse sõitjat pääsesid tervelt.

„Nagu see õnnetus, näitavad teisedki viimase aja sarnased juhtumid, et meie mõttemaailm peab muutuma. On täiesti arusaamatu, miks inimesed eiravad ohutusreegleid ning seavad ohtu enda ja teiste elu,“ kurdab ELRONi  kommunikatsioonijuht Mariis Adamberg.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (45)

Vildakas süsteem. 24. märts 2018 13:05
Igasugused tõkked ja keelud ei paranda asja. Kuidas oleks kui hakkaks inimesi õiges suunas juba lasteaiast kasvatama, et nad hakkaks aru saama ühiskonnaelu reeglitest. Praegune kasvatus ja haridussüsteem toodab egoiste, kes ainult enda huvides kõike teevad ja selle tagajärjel rtekivadki sellised, kes arvavad, et rong peab neile teed andma. Jäin ülesõidu ees punaste tulede taha seisma, vastassuunast tuli MB ja raudteele pilku heitmata tuiskas kiirust vähendamata üle. Tema järel tuli valge kaubik, need on üldse üks eriline klass liikluses ja tuiskas samuti üle. Selle järel päästeameti auto, ilma vilkuriteta ja üle. Siis tuli rullnoka bemm, noori jopskeid täis ja laia naeratusega samuti üle. Mis sellistest arvata ja kas selliseid saab üldse ühiskonna liikmeteks pidada.
siiski 23. märts 2018 12:07
Lausrumalad ei jookse ega sõida mitte ainult rongi ette vaid nad ei oska ka maanteel käituda, nad jooksevad punase fooritule ajal üle tee, sageli veavad naised ka lapsi kaasa, alles eile nägin kuidas kahe kepiga vanur tormas punase tule ajal üle tee Järve selverisse. Ka meie autojuhid kipuvad erinevalt välismaa juhtidest ülekäigu ees mitte kiirust maha võtma, vaid seda pigem lisama.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS