Urve Palo (Alar Truu)

Eelmisel nädalal teatas rahandusministeerium, et koondab toetuste maksmise reorganiseerimise huvides mitmed toetusvaldkonnad tugiteenuste keskuse alla, kuhu viiakse ka EASist regionaaltoetused ühes poolesaja töötajaga, kuid see ei pruugi jääda viimaseks liikumiseks sihtasutuses.

"Paraku on aegade jooksul EASi kuhjatud palju erinevaid vastutusi, mis ei ole alati seotud sellega, miks EAS omal ajal ellu kutsuti ehk ettevõtluse edendamisega. Aeg on teha inventuur ja tulla tagasi peamise eesmärgi juurde. EAS hindab kõiki oma tegevused praegu üle ja pole välistatud, et ettepanekuid teatud tegevuste EASist väljaviimiseks tuleb veel," rääkis ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo Äripäeva vahendusel. 

"Selge on see, et ettevõtlust ja turismi puudutavate otsuste tegemise kompetents on praegu EASis ja on igati mõistlik, kui see nii ka jääb," lisas Palo.

Rahandusministeerium võttis alustuseks kokku enda jagatavad toetused ning EASi kaudu jagatavad regionaaltoetused — kogusummas 987 miljonit eurot — ning suunab need riigi tugiteenuste keskuse (RTK) alla. Selle laiem mõte on veenda ka teisi ministeeriume oma rakendusüksusi samasse kohta viima.

Jaga artiklit

19 kommentaari

K
kui palju  /   15:49, 24. märts 2018
Palole makstakse teletornist venelaste tuleku vaatamise eest. Tahaks ka teada tema it alaseid saavutusi.
I
inimkonnale  /   15:21, 22. märts 2018
20 Mu poeg, pane tähele mu sõnu,
pööra oma kõrv mu kõnede poole!
21 Ära kaota neid enesel silmist,
hoia need oma südames;
22 sest need on eluks sellele,
kes need leiab,
ja terviseks kogu ta ihule!
23 Hoia oma südant enam kui kõike muud,
mida tuleb hoida,
sest sellest lähtub elu!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis