Muusika

VAATA | Silver Sepp avaldas hingelt vabadele eneseotsijatele pühendatud muusikavideo 

Terttu Jazepov, 20. märts 2018, 10:20
Silver Sepp Alar Truu
Singel "Eneseotsijad" on Silver Sepa sõnul kõige heledam vabaduse-hõige tema teise albumi "Rohtumised" pealt. Laulule on loodud ka suvesoojusest ja rohelusest pakatav muusikavideo.

 

Samal teemal

"Minu esimene muusikavideo on dokumentaalrännak sisemaapurjekaga mööda suviseid maanteid, mis päädib seiklusrohke jõudmisega Kihnu," kirjeldab Silver Sepp.

"Kihutades teetööde tõttu tekkinud ummikutest mööda praamile, sai kuumaval auto-laululaval õli otsa, mootor jooksis kokku, katkes kaks puksiir-rihma, kuid jõudsin treileri kärul ja kondimootori abil lõpuks siiski praamile ja praamilt maha Kihnu esinema. Nii eksootilist kontsertkohta kui Kihnu ei tahtnud ma mitte mingi hinna eest käest lasta," räägib Sepp. "Lisaks oli veel tegu kuulsa metskapteni Kihnu Jõnni kodumaale ümbermatmise 25. aastapäeva puhul korraldatud kontserdiga, mis tundus mulle kui rannaküla poisile liiga legendaarne sündmus, et vahele jätta."

"Võrratute hetkede ees tasub võidelda ja toredate õhtute nimel pingutada," sõnab Silver, et midagi ei tasu juhuse hooleks jätta.

 

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee