Raul KirjanenFoto: Erlend Štaub
Ärileht 19. märts 2018 07:51
Graanul Investi omanik Raul Kirjanen lubab Est-Fori „monstrumi” asemel paari aasta pärast rajada üliinnovaatilise keskkonnasäästliku demotehase.

Kui Est-Fori tehase ideega mullu jaanuaris esimest korda avalikkuse ette tuldi, oli Raul Kirjanen selles asjas näiliselt positiivselt meelestatud, kirjutab Ärileht.

„Igavesti vahva idee, paberipuu kasutamine toote tegemiseks on selgelt parem kui ära põletamine,” rääkis ta toona BNS-ile, vihjates, et ka Graanul Invest on mõelnud samas suunas liikuda. Ta pidas vajalikuks rõhutada, et Est-For poleks Graanulile konkurent. Viimasel ajal on Kirjanen aga avalikkuses Est-Fori tehase vastu teravalt sõna võtnud ning plaanib nüüd hoopis ise uue tehase püsti panna.

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes.

Samal teemal

Kommentaarid  (14)

METSAVEND 20. märts 2018 07:12
Aeg on aru saada .et elamine ainult igasuguste toetuste najal peab loppema ja sellest peab aru saama .et kui pole normaalseslt toimivat majandust ehk tootmist ei pusi Eesti riik enam pusti .Lihtne on lihtsalt vegeteerida ja olla motlematult koigele vastu kartes tonti seal kus teda ehk tegelikult pole . Kui vaadata neid kes olid ja on selle antud hetkel tootmise vastu siis tegelikuses on tegemist inimestega kellel polegi kaasa raakimisoigust aga osalt taheti saada lihtsalt pildile ,et ennast promoda .
19. märts 2018 22:46
kas te ei saa aru , et ei tule mitte mingisugust tehast, lõpetage see tahtmine, see on teil rahaahnus, millel pole piiri, hulluks ajate ,vaimuhaiged
soome tuleb teine miljarditehas Kuopiosse Hiinlaste osalusega 4. oktoober 2018 15:34
toodang läheb odava hinnaga hiinasse vetsupaberi tooraineks, soomes on vähemasti tsellutehases palgad paigas, eestis ei saa neidki olema eesti hindade tõustes soome kannule.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS