4
fotot
Jaagup Kreem (Alar Truu)

Saates „Hästi, Eesti!“ stuudios heitis põgusa tagasivaate enda nooruses tehtud heategudele Terminaatori solist Jaagup Kreem, kes on muuhulgas ka Tallinna Lastehaigla Toetusfondi nõukogu liige.

"Kui ma koolis nägin kellelgi hinges kurbust, siis ma läksin ja rääkisin. Mul oli paar sellist sõpra, kellega siiamaani läbi käin," rääkis Jaagup Kreem ja lisas, et temasuguselt ülielavalt rüblikult oodati empaatilist käitumist küll kõige vähem. Mis puudutab koolikiusu, siis seda oli tulevase rokkari koolipõlves samuti, olgugi et teisel viisil. 

"Mul on selline tunne, et tänapäeval on koolikiusamine läinud räigemaks. Kuidagi hullemaks," rääkis Jaagup Kreem. "Vanasti said silma siniseks ja unustatud – tavaliselt said ka muidugi asja eest."

Lapsepõlves Pääsküla raba kõrval elanud Jaagup käis muide kevaditi rabatulekahjusid kustutamas ja olin enda meelest vinge metsavaht. 
"Täitsa hull selles mõttes, et leegid olid kõrged ja mets põles kõvasti," meenutas Jaagup Kreem ning lisas naljaga, et ehk olekski ta pidanud tuletõrjuja elukutse kasuks otsustama. 

Internetti peab Jaagup aga üheks saatana leiutiseks!

Vaata videot!

Jaga artiklit

25 kommentaari

M
mees  /   09:56, 20. märts 2018
Õige Jaagup. Minu meelest on pillimeestega sama.
/
///  /   07:37, 19. märts 2018
Jaagup, sama moodi on lehed saatana leiutis, vaata kui palju me saame lehest valet infot, ning see teeb meid närviliseks, oma elu ei ole ültse.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis